Золото майбутнього

Золото майбутнього


Ліцеїстки прагнуть знати справжнє минуле, щоб зазирнути у прийдешнє!

Серія ювілейних заходів, присвячених 75-річчю входження нашого краю до складу об’єднаної України та створення  області ознаменувалася різноманітними подіями, різними за масштабами.

А от колектив обласної бібліотеки для юнацтва, котра вже давно перетворилася на справжній осередок просвітницької роботи і яку зараз очолює Алла Єфремова, вирішив запропонувати вихованцям Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з позицій сучасності оцінити події минулого.

Разом із педагогом організатором Оксаною Глинською у бібліотеку нещодавно завітало півсотні десятикласниць ліцею, який очолює полковник Павло Боснюк і де загалом навчається понад 500 вихованців. Завдяки заввідділом краєзнавчої літератури Вірі Кумановській на них очікувала дуже цікава та змістовна програма. Насамперед, вони зустрілися з автором книг «Вірити занадто боляче…» та «Золотий вересень» без золота», головним редактором «Волинської газети» Володимиром Данилюком. Ліцеїстки по-новому оцінили усталені погляди щодо подій 75-річної давності та з іншого боку оцінили те, що відбувається в нашій державі зараз, особливо – в Криму та на Донбасі. Логічним продовженням вивчення теми став перегляд фільму львівського режисера Тараса Химича «Золото» вересня. Хроніка Галичини, 1939-1941 рр.».

Враження в учасників цих заходів перевершили всі сподівання.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: юні ліцеїсти перед початком зустрічі та перегляду фільму.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%