Стрільцям потрібна міра (23 листопада – 21грудня)

Стрільцям потрібна міра  (23 листопада – 21грудня)


Головна проблема представників цього знаку – відсутність міри. Практично всі їхні хвороби виникають саме через цю причину: нервове перенапруження, переїдання. Найуразливіший орган у Стрільців – печінка. До того ж, вони часто страждають від захворювань крові, ревматизму, гіпертонії, інсульту, інфаркту. Крім того, чутливими у них є стегна, руки, плечі, легені й кишечник. У них часто бувають переломи, розтягнення та синці. За своєю природою схильні до нещасних випадків. Окрім того, їм слід уникати спекотного сонця і сильного вітру, оскільки їхня шкіра занадто тонка й ніжна. Представники цього знаку зазвичай не затримуються на лікарняному ліжку, оскільки одужання відбувається, на диво, швидко. Люди-Стрільці за мінімальної уваги до свого здоров’я живуть до глибокої старості. Серед них дуже багато довгожителів.

ОВЕН. Для вас це час напруженої праці та вирішення накопичених упродовж тривалого часу проблем. Задля того, щоб успішно з ними впоратися, необхідно заручитися терпінням і витримкою та діяти виважено, без поспіху.

ТЕЛЕЦЬ. На цьому тижні удача посміхатиметься вам і даруватиме приємні сюрпризи, цікаві зустрічі та успіх у найважливіших життєвих питаннях. Тож не марнуйте сприятливого шансу здійснити бажане і отримати від життя задоволення.

БЛИЗНЮКИ. Вхопити зірку з неба вам, вочевидь, не вдасться, отож, не напружуйтесь і не будуйте грандіозних планів. Займіться натомість залагодженням питань буденних, щоб у подальшому вони не стали на заваді реалізації важливих задумів.

РАК. Задля досягнення поставлених цілей намагайтесь не відволікатись на несуттєві дрібниці й зосередьтесь на головному. У складних ситуаціях покладайтесь на інтуїцію – вона підкаже правильне рішення.

ЛЕВ. Настав час призабути про роботу і згадати про себе – справ особливої важливості ближчими днями не передбачається, отже, варто скористатись моментом задля насолоди улюбленими заняттями.

ДІВА. Цього тижня вдалими будуть поїздки, відрядження і навіть далекі подорожі. Ідеї, які виникатимуть протягом ближчого періоду, матимуть очевидні шанси на оптимальне втілення в реальність.

ТЕРЕЗИ. Наступний тиждень буде для вас вельми сприятливим в усіх починаннях: і у службових, і в фінансових, і в особистих. Необхідно тільки вчасно піймати хвилю й не втрачати впевненості у власному успіху.

СКОРПІОН. На цьому тижні ви можете опинитися в епіцентрі подій і будете затребувані всюди – як на роботі, так і вдома. Дух авантюризму надихатиме вас на неординарні вчинки, проте усе має бути в межах розумного. Інакше ймовірні прикрощі.

СТРІЛЕЦЬ. Для вас цей час буде метушливим і непередбачуваним, сповненим різноманітними подіями: як приємними, так і не дуже. Доведеться у стислі терміни вирішувати багато складних питань, отож варто відповідно налаштуватися і не розслаблятися.

КОЗЕРІГ. Життя потребуватиме від вас чіткої визначеності у багатьох важливих питаннях, тому ближчим часом створюватиме непрості ситуації, у яких ви змушені будете робити той чи інший вибір. Задля подолання сумнівів прислухайтесь до голосу інтуїції.

ВОДОЛІЙ. Цей тиждень потішить вас приємними подіями – як у професійній сфері (ймовірне підвищення по службі), так і в особистій (існує вірогідність привабливої пропозиції).

РИБИ. Ретельно розподіляйте навантаження протягом тижня, щоб устигнути впоратися з усіма справами, яких буде чимало. Задля уникнення помилок і прорахунків старайтесь діяти в усьому помірковано та виважено.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%