«Плаче кача» за «Тихим»…

«Плаче кача» за «Тихим»…

15 грудня на Волинь привезли труну з тілом загиблого на Донбасі добровольця з полку «Азов» Ігоря Сливки.

Перед далекою дорогою з «Тихим» попрощалися бойові побратими. Одночасно віддали останню шану й ще одному полеглому бійцеві полку спецпризначення –  киянину Ігореві Білошицькому (позивний «Бєлаз»), який поліг одночасно з Ігорем Сливкою…

Волинянина допомогли доставити на рідну землю, як уже стало традицією, волонтери. Спочатку траурна процесія зупинилася в Луцьку, де духовенство Луцького Свято-Троїцького кафедрального собору УПЦ Київського патріархату на чолі з митрополитом Михаїлом відслужило панахиду. Попрощатися зі ще одним героєм Східного фронту на Театральний майдан прийшло дуже багато людей, серед них були й голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова облради Валентин Вітер та Луцький міський голова Микола Романюк.

Потім процесія рушила в Горохів, де й поховали Ігоря Сливку, який народився в с. Старий Порицьк Іваничівського р-ну. В Горохові у полеглого залишилася дружина та двоє синів…

Після прощання з побратимом група бійців «Азову» відбула до місця постійної дислокації бойового підрозділу, котрий уже встиг помститися ворогам за загибель «Тихого» та «Бєлаза», підірвавши два сепаратистських танки.

Роман УСТИМЧУК.На фото Руслана ВОЛОДАРЧИКА та з відкритих джерел: прощання з «Тихим» і «Бєлазом» на Донеччині; волиняни проводжають в останню путь Ігоря Сливку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%