Стрілянина між «своїми»

Стрілянина між «своїми»


Тема присутності представників «Правого сектору» на місці нелегального видобутку бурштину, як не дивно, стала причиною і прес-конференції, котру 16 грудня ц. р. скликав начальник УМВСУ у Волинській області, полковник міліції Петро Шпига.

З’ясувалося, що копанки набули гігантського розміру, їх бачили не лише місцеві жителі, але не могли не помічати й сільські голови та дільничні інспектори міліції. Слідчо-оперативна група, яка після скандалу таки з’явилася на місці подій, виявила групу підпільних копачів дорогоцінного каменю. Але, за інформацією СЗГ УМВСУ у Волинській області, «виявлені на місці події особи від дачі будь-яких показів, згідно зі статтею 63 Конституції України, відмовилися».

Мало того, в органи внутрішніх справ надійшла офіційна заява від одного з активістів… «Самооборони Волині», котрий повідомив: по його машині стріляв із автомата Калашникова хтось із… «Правого сектору»!

«З’ясувалося, що невстановлені особи за допомогою спеціального обладнання здійснювали незаконний видобуток бурштину-сирцю. На місце події виїхали представники громадської організації «Самооборона Волині» та члени організації «Правий сектор», між якими виникла суперечка. Згідно з показами свідка, один із членів «Правого сектору», який був озброєний вогнепальною автоматичною зброєю АКМС калібру 7,62 мм, здійснив два постріли по колесах автомобіля «Форд-Транзит», котрим приїхали члени організації «Самооборона Волині». У результаті огляду місця події вилучено одну гільзу під патрон калібру 7,62х39 мм та автомобіль «Форд-Транзит», які передали для проведення експертизи», – розповів журналістам свою версію подій Петро Шпига, запевнивши, що будуть притягати винних до відповідальності незалежно від їхньої партійної чи громадської приналежності.

Та історія ця залишається дивною та заплутаною. Складається враження, що з невідомих причин та чомусь одночасно з «незаконними копачами» бурштину взялися боротися  того злощасного дня не лише міліціонери, але й представники двох євромайданівських організацій («Самооборони Волині» та «Правого сектору»), котрі ще зовсім недавно пліч-о-пліч боролися з антинародним режимом та дружно обіцяли після втечі диктатора торжество законності та правопорядку на теренах Волині.

Як не крути, а декому від підозр у «кришуванні» підпільного бурштинового бізнесу «відмазатися» таки не вдасться. Правда, все залежить, хто і в який бік «крутитиме»…

Наш кор.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%