Паскудний день 12. 12

Паскудний день 12. 12


Волинський осередок «Правого сектору» – обезголовлено!

29 листопада ц. р. керівництво громадської організації «Правий сектор» на столичному Майдані відсвяткувало першу річницю створення структури, котра першою вдалася до силового сценарію боротьби з режимом Януковича як у центрі, так і на місцях. А за 2 тижні після урочистостей воно ж позбавилося одного з найголовніших активістів свого руху!

Йдеться про депутата Луцької міської ради, першого керівника «Правого сектору» на Волині Павла Данильчука.

На офіційному сайті ПС із цього приводу 12 грудня о 19 год. 59 хв. розповсюджено таке:

«Керівництвом «Правого сектору» було прийнято рішення про припинення повноважень керівника «Правого сектору» Волинської області Павла Данильчука у зв’язку з незадовільною ситуацією в діяльності організації та внутрішньому стані обласного осередку. Тимчасово виконуючим обов’язки керівника «Правого сектору» у Волинській області призначено Сергія Дружиновича. До обрання нового керівництва «Правого сектору» у Волинській області діятиме організаційний комітет. Голова «Правого сектору» Дмитро Ярош».

Що новообраний народний депутат України Дмитро Ярош має на увазі під «незадовільною ситуацією в діяльності організації та внутрішньому стані обласного осередку», наразі невідомо. Утримуються від коментарів і сам Павло Данильчук та його заступник Руслан Тимощук. Це логічно, адже наприкінці минулого тижня в зоні АТО загинув один із добровольців організації, уродженець м. Горохів Ігор Сливка (псевдо «Тихий»).

Сам Павло Данильчук на персональній сторінці в одній із соцмереж цю втрату прокоментував написав:

«Сьогодні паскудний день… Багато чого сталося неприємного. Але найгірше, це втрата побратима, друга Тихого, він же Ігор Сливка. Сам із волинського міста Горохова. Боєць волинського взводу полку «Азов», який лише декілька днів тому повернувся назад на Схід, підірвався стареньким джипом на фугасі під Павлополем. Ще один 200-й і два – 300-ті. Ігор був за кермом, адже ніколи іншого він туди і не допускав. Прекрасний воїн, учасник не однієї успішної бойової операції… А скількох хлопців своєю міццю та точністю стрільби прикрив та врятував від загибелі! А тут не було кому прикрити… І мене не було…

Ще довго в «Азові» будуть пам’ятати, як він по черзі стріляв із кулемета та «агаеса».

В Ігоря залишилась прекрасна дружина та два сини…

Вічна слава та пам’ять Герою!».

Але однією з версій пояснення того, що сталося, може бути активна участь самого Павла Данильчука та його активістів у подіях, пов’язаних зі спробою переділу «чорного ринку» видобутку бурштину в північних районах області. В усякому випадку, того ж дня, 12 грудня, Павло Данильчук повідомив про затримання біля маневицьких сіл Кукли, Гута-Лісівська та Оконськ групи незаконних добувачів дорогоцінного каміння. 15 із них були передані правоохоронцям. Відібрано й знаряддя підпільного видобутку дорогоцінного каменю. Враховуючи, що за можливість спокійно «мити бурштин» організатори підпільних копалень платять «криші» до 500 дол. США на день, то «ціна питання», мабуть, виявилася більшою, ніж бажання центрального проводу «Правого сектору» й надалі миритися з «самодіяльністю» Павла Данильчука та його соратників.

Чим займатиметься Павло Данильчук далі, наразі невідомо. Все могло б змінитися 26 жовтня ц. р., але вибори в Луцькому окрузі №22 він не виграв.

До речі, Сергій Дружинович керує ковельським міськрайонним осередком «Правого сектора» та балотувався у народні депутати на минулих парламентських виборах, зайнявши другу позицію по округу №21.

У списку осіб, які можуть діяти від імені «Правого сектору» на території Волинської області, Павло Данильчук уже не значиться. Як, зрештою, і Сергій Дружинович.

Хоч би там що, але уже екс-лідерові волинського ПС поталанило більше, ніж недавньому координатору організації по західних областях України Олександрові Музичку («Сашкові Білому»), якого просто застрелили біля одного з рівненських кафе «під час спроби збройного опору працівникам міліції».

До речі, 12 грудня в «Правому секторі» проблеми одним Павлом Данильчуком не вичерпалися. Організація повідомила про втрату своєї печатки, а тому застерігає: будь-яке її використання після цього числа й до виготовлення нової вважатиметься незаконним…

Роман УСТИМЧУК.

.

На фото прес-служби «Правого сектору»: 29 листопада в Києві гучно відзначили першу річницю організації, і Павло Данильчук, святкуючи, тоді не знав, що скоро ПС діятиме без нього; екс-голова волинського осередку ПС у зоні бойових АТО із побратимами, один із яких – «Тихий»…

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%