А наша ялинка – найкраща!
Про те, як в адміністративних центрах сусідніх регіонів готуються до Нового року, «Волинська газета» повідомила ще 11 грудня. Та бачимо, що в Луцьку лісові красуні – поза конкуренцією!
Отже, в білоруському Бресті повним ходом триває передсвятковий розпродаж новорічно-різдвяної атрибутики, а на головній площі міста встановлюють «йолку». Уже біля будинку органів влади Любліна виблискує гірляндами й «сhoinka», виготовлена зі штучних матеріалів.
А в Луцьку вже стало доброю традицією на Театральному майдані не встановлювати зрубану в лісі ялинку, а прикрашати кілька живих хвойних красунь. Комунальники вже фактично завершують оздоблення, і невдовзі найголовніший атрибут зустрічі 2015-го зустріне лучан та гостей міста у всій красі.
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: оздоблення луцьких ялинок – на завершальному етапі.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
У Kalush Orchestra пропонують провести Євробачення 2023 у Луцьку Похорон Леоніда Кравчука Україна перемогла у Євробаченні-2022 Волинь втратила ще одного Героя Чекісти намагалися завербувати неповнолітніх лучан Спіть, хлопці, спіть… На війні загинув сільський староста з Волині Колківська громада прощатиметься із загиблим воїном Луцька громада втратила ще одного Героя На блокпосту в Луцьку затримали водія “під шафе”- Опитування
- Результати