Або переговори, або ворог розпадеться

Або переговори, або ворог розпадеться


Офіційний Київ планує 24 лютого 2023 року або близько до цієї дати представити мирний план. Чи почуютьголос розуму в кремлівському бункері, особливо – старець, що при владі?


Впливове видання The Wall Street Journal із посиланням на європейських та українських дипломатів визхначило, чого чекати від Банкової після повернення Володимира Зеленського з Вашингтону, куди він літав на військово-транспортному літаку ВПС США у супроводі винищувача?


Як пише WSJ, за словами європейських і українських дипломатів, команда Володимира Зеленського наразі наповнює мирний план конкретним змістом. Свої ідеї вона має намір представити на першу річницю російського вторгнення 24 лютого або близько до цієї дати.


При цьому, пише видання, на яке посилається «Українська правда», офіційні представники США, України та НАТО заявили, що позиція України на будь-яких можливих переговорах, на яких вона, ймовірно, вимагатиме значних поступок від Москви, буде залежати від її позиції на полі бою, а тому Київ хоче підготуватися до можливих мирних переговорів, здобувши військові перемоги.


Але чи почують у кремлі голос розуму? Чи визнають свій неминучий крах? Схоже, що там продовжують курити щось важке, бо штатний глашатай владіміра путіна – підсанкційний дмітрій пєсков – вранці 23 грудня заявив:


«Жодних попередніх контактів щодо цього (переговорів, – ред.) немає. Зрозуміло, будь-який конфлікт завершується за столом переговорів. Йдеться насамперед про якнайшвидше завершення СВО (війни проти України, – ред.) шляхом досягнення тих цілей, які рф перед собою ставить».


Тому, мабуть, доведеться в Україні знищувати путінську кліку на полі бою, а потім вона розпадеться зсередини.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Слово і діло»: під час українсько-рашистських переговорів у Білорусі, квітень 2022 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%