Заслуженого тренера України відпустили додому… з інсультом

Заслуженого тренера України відпустили додому… з інсультом


Луцький міськрайонний суд змінив запобіжний захід 72-річному тренеру луцької жіночої команди Суперліги та молодіжної збірної Укераїни, лучанинові Богуславу Галицькому, якого обвинувачують за трьома статтями – зґвалтування, розбещення неповнолітніх та сексуальне насильство над підопічними.


Як розповіла «Суспільному. Волинь» речниця Волинської прокуратури Наталія Мурахевич, нині тренер перебуває під цілодобовим домашнім арештом. Громадянина звільнили з-під варти на 60 діб.


До цього з липня 2022 р.у Богуслав Галицький перебував у Луцькому слідчому ізоляторі.


«Прокурори зверталися з клопотанням про продовження запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою, проте суд змінив запобіжний захід обвинуваченому на цілодобовий домашній арешт. Прокурори робитимуть усе, аби обвинуваченому було призначене справедливе покарання», – зазначила речниця прокуратури.


Як стало відомо «Суспільному. Волинь» із власних джерел, причиною переобрання запобіжного заходу стало погіршення стану здоров'я Богуслава Галицького напередодні чергового судового засідання. В обвинуваченого стався інсульт, нині він під наглядом лікарів.


Чи були підстави взагалі порушувати кримінальну справу та позбавляти літнього чоловіка волі на час розслідування, мали б пояснити ті, хто займався досудовим розслідуванням. В усякому випадку, факт залишається фактом: Заслуженого тренера України, багаторічного директора ОДЮСШ позбавили волі за фактично бездоказовими заявами окремих громадянок, хоча Богуслав Андрійович не становить загрози для суспільства і на час розслідування міг би перебувати під домашнім арештом, як, власне, і зараз. Тільки людину вже довели до інсульту, і за це також комусь треба було б відповісти…


Може, комусь дуже хотілося його усунути з посади директора спортшколи будь-якими методами?


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото ІА «Волинські новини»: Богуслав Галицький під час матчу жіночих команд Суперліги спілкується з підшефними волейболістками.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%