«Більшовик-камікадзе» з «кулею в лоб»?!

«Більшовик-камікадзе» з «кулею в лоб»?!

Знову обраний на посаду Прем’єр-міністра України Арсеній Яценюк після перемоги Революції гідності очолив Кабмін, який раніше він сам назвав «урядом камікадзе». Але дивовижні речі відбулися за правління Арсенія Петровича: якщо в Японії камікадзе жертвували собою в боротьбі з ворогом і оберігали інших, то пан Яценюк перетворює себе на священну мумію у владі, а весь тягар нашого воєнного життя намагається перекласти на плечі неповнолітніх, стариків, інвалідів, робітників і селян.

То кому потрібна влада, яка всі біди 9 місяців списує на зовнішніх та внутрішніх ворогів, погіршення рівня життя пояснює незалежними від неї обставинами, а страждати пропонує виключно тим, хто й так ледве зводить кінці з кінцями?

Як свідчать результати голосування за постанову Верховної Ради України «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України», озвучені Арсенієм Яценюком, ідеї тотальних скорочень та погіршення рівня життя для майже всіх громадян України набрали достатню кількість голосів, але рекордно малу за час діяльності нової правлячої коаліції. За –269, проти – 28, утрималося – 14, не голосувало – 42!

Зі 146 депутатів «Блоку Петра Порошенка» підтримали запропоновану паном Яценюком так звану «програму діяльності уряду» лише 123 парламентарі. Нагадаємо, що жодного волинянина в цій фракції немає.  Із 32-х обраних у парламент представників «Самопомочі» план дій нового уряду Арсенія Яценюка схвалили тільки 27 нардепів (наші там також відсутні). Радикали Олега Ляшка, в основному, продовжили карт-бланш Арсенія Петровича, оскільки саме він допомагав їхньому мільярдерові отримати посаду віце-прем’єр-міністра. З 19 соратників Юлії Тимошенко кнопку «за» натиснуло лише 15 осіб (символічно, що сама Юлія Володимирівна в цьому фарсі участі далекоглядно не брала). У групі «Воля народу» (20 нардепів) ніхто не став союзником цієї програми: Ігор Єремеєв (Маневицький округ №23) утримався, Степан Івахів (Ковельський №21) не голосував, а Сергій Мартиняк (Горохівський №20) був відсутнім. Навіть із числа 82-х  соратників-«народнофронтівців» ідеї Арсенія Петровича схвалило лише 77 осіб. Серед них – Ігор Гузь (Володимир-Волинський округ «19) та Ігор Лапін (Луцький №22), тоді як лучанин Юрій Савчук не голосував, оскільки був відсутнім.

Чому все це відбувається? Висловлю власне оціночне судження, котре не може бути істиною в кінцевій інстанції, а виступає лише як одна з версій.

Отже, чим далі, тим більше Арсеній Яценюк нагадує зрілу людину, яка страждає через власне тяжке дитинство. Таке враження, ніби в юні роки Арсеній Петрович був хлопчиком, який боявся вийти на вулицю, щоб там хтось із однолітків не розбив йому носа чи не порвав сорочку. Він не відвідував дискотек і не залицявся до дівчат. Не збирав металобрухт і не їздив на шкільні екскурсії. Не допомагав бабусі полоти буряки і не шукав у лісі грибів та ягід. Натомість його примушували їсти вівсяну кашку та пити вітамінні соки, одягати колготи і берегти окуляри, а коли вередував – ставили в куток або голосно сварили. А щоб мав чим зайнятися – давали українсько-англійський словник, аби зубрив чужі слова і не «забивав дурним голову». Лише бізнес давав йому якийсь шанс проявити свої здібності в «дорослому житті», і коли за першими заробітками з’явилися величезні суми доходів, коли зумів увійти в коридори влади з допомогою інших, а потім і всістися в кабінетах замість колишніх вождів, ось тоді він і розкрив своє нутро!

Показав йому міліціонер конфігурацію з трьох пальчиків, і в тодішнього спікера – істерика: негайно вигнати не лише кривдника, але й розформувати весь підрозділ! Почали приспішники Януковича тіснити барикади Майдану – Арсеній Петрович вийшов до мікрофона, сказав, що «треба йти до кінця», «коли куля в лоб, значить, куля в лоб», а як дійшло до штурму Адміністрації Президента, то не уявні, а цілком убивчі кулі полетіли в чужі голови, а не в його дорогоцінну лисину, котра знаходилася під надійною охороною та в безпечному місці.

Кажуть, що новообраний парламент буде недовговічним. Максимум йому дають рік… Не знаю… Бо з урядом Яценюка чаша народного гніву може переповнитися значно швидше. Повністю скасувати й без того нікчемне харчування хворих у лікарнях,  ввести мораторій на збільшення мінімальної зарплати на тлі тотального подорожчання, запропонувати людям курс гривні до долара США у співвідношення 17 до 1, врешті-решт, повністю припинити фінансування будівництва перспективної та потужної шахти №10 «Нововолинська» – це починає нагадувати сталінську політику 1932-1933 рр., коли в людей забирали останній шматок хліба…

Ніхто не має права нехтувати Конституцією України, де чітко зафіксовані основні права та обов’язки як громадян, так і представників влади. І навіть якщо новітні «більшовики» додумаються змінити основний Закон у бік погіршення соціальних та трудових гарантій населення нашої країни, відповідати за скоєне все одно доведеться. А для початку паралельно з розслідуванням трагедії українського війська під Іловайськом треба з’ясувати, чи діяльність (або бездіяльність) того самого прем’єра Яценюка не стала причиною не лише захоплення Росією нашого Криму, але й втрати там мільярдних майнових та валютних ресурсів, котрих нам зараз так не вистачає?!

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%