У Ковелі “Червоний Хрест” змінює свою адресу

У Ковелі “Червоний Хрест” змінює свою адресу

У Ковелі міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України змінила прописку. Відтепер вона працюватиме на вулиці Олени Пчілки, 17. 

Про це інформує Ковельська міська рада. 

Приміщення надало місто, а ремонт у ньому зробили власними руками. Кошти на матеріали, меблі отримали від Національного комітету Червоного Хреста України та у рамках програми програми «BraVo». 

З новосіллям колектив на чолі з керівником Людмилою Стахорською привітали та взяли участь у звітній конференції організації міський голова Ігор Чайка, його заступник Наталія Маленицька, начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль. 

Мер подякував волонтерам за їх працю, за те, що вони зуміли швидко переналаштуватись і одразу після 24 лютого виконують важливу місію: багато допомагають військовим, а також людям, які були змушені залишити свої домівки. 

“Сподіваюсь, що Вам буде тут зручно і комфортно працювати, займатись важливими проєктами. Зичу Вам здоров’я, добра, благополуччя в родинах, натхнення в роботі. Усім нам – якнайшвидшої Перемоги, аби Ви могли більше займатись гуманітарними проблемами, які стосуються мирного часу”, – наголосив мер. 

Сьогодні Ковельське Товариство Червоного Хреста — це команда, яка працює за різними напрямками, розширює спектр своєї діяльності. 

Зокрема, у рамках проєкту “BraVo” ТЧХУ вони зуміли отримати міні-грант на придбання меблів для хоспісу, який знаходиться у нашому місті. 

На базі ЗЗСО №8 планують реалізувати проєкт, який покликаний надавати психологічну та соціальну допомогу діткам, які приїхали у наше місто через війну. 

Разом з тим, організація продовжує займатись благодійністю, допомагає одиноким та тим, хто сьогодні опинився у скруті, опікується людьми з інвалідністю. Відвідувачі отримують медичну допомогу, вирішують різні соціально-побутові питання, користуються банками одягу, беруть участь у благодійних акціях. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Ковельради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%