У ДЮСШ – посвята в спортсмени

У ДЮСШ – посвята в спортсмени

Більше 150 юних спортсменів поповнили ряди вихованців обласної дитячо-юнацької спортивної школи.  

Про це інформує Волинська обласна рада. 

Традиції урочистої посвяти у спортсмени більше 30 років тому. Привітати нове покоління майбутніх чемпіонів прибули перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» КатеринаШкльода.  

«В цій дитячо-юнацькій спортивній школі – одні з кращих тренерів. І те, що стільки дітлахів поповнили ряди вихованців ДЮСШ підтверджує високий рівень довіри батьків до тренерсько-викладацького складу, - зазначив Юрій Поліщук. - Я переконаний, що ці діти в недалекому майбутньому стануть олімпійськими чемпіонами, призерами різноманітних змагань та прославлятимуть Волинь на весь світ».  

Директор спортшколи Дмитро Піддубний підтверджує: закладу є ким пишатись. В його історії - багато талановитих і титулованих спортсменів. Гордістю ДЮСШ стала вихованка Ірина Климець – учасниця Олімпійських Ігор в Ріо-2016 та Токіо-2021. 

Також сьогодні троє спортсменів отримали посвідчення Заслужених майстрів спорту – Олександра Мильчук, Дарина Пом’янович та Вікторія Куніцька. Дівчата – вихованки відділення спортивної акробатики, які в 2022 році вибороли ІІІ місце на ХІ Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту та зайняли ІІ місце на етапі Кубка світу зі спортивної акробатики. А початківці отримали подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото облради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%