Підопічні Луцького терцентру отримали різдвяні подарунки

Підопічні Луцького терцентру отримали різдвяні подарунки

Напередодні новорічно-різдвяних свят підопічні територіального центру соціального обслуговування міста Луцька отримують різдвяні подарунки, придбані за кошти бюджету громади та благодійного фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. 

Про це інформує Луцька міська рада. 

На урочистість з цієї нагоди до терцентру завітали Луцький міський голова Ігор Поліщук та заступник міського голови Ірина Чебелюк. Ігор Поліщук привітав присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Побажав усім міцного здоров’я, затишної атмосфери, родинної злагоди, гарного спілкування з близькими людьми. А головне – перемоги у війні у наступному році та повернення до звичного для всіх режиму життя. “Бажаю вам, щоб ви у ці свята хоч трошки зарядилися позитивними емоціями і гарним настроєм. І для того, щоб ці свята пройшли краще, ми підготували для вас подарунки від Луцької міської ради і фонду Ігоря Палиці “Тільки Разом”, – сказав Ігор Поліщук. 

Директор терцентру Галина Шатецька подякувала Луцькому міському голові за увагу до підопічних установи і наголосила, що з початку війни це вже третя спільна акція на їхню підтримку Луцької міської ради та фонду Ігоря Палиці “Тільки Разом”. Галина Шатецька також розповіла, що у продуктовий набір входить паштет, тушкованка, рибна консерва, сіль, цукор, печиво, манка, вермішель, згущене молоко, чай, цукерки, печиво, олія. 

Сьогодні у терцентрі вручили 120 таких продуктових наборів. А загалом їх отримають 3754 мешканці нашої громади, які перебувають на обліку в цій установі. Підопічним терцентру, які не виходять зі своїх помешкань, соціальні робітники доставлять різдвяні подарунки додому. 

Наш кор. 

Фото міськради. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%