«Брєст зажигаєт новогодніє огні»: вул. Совєтская і Дзєржинского…

«Брєст зажигаєт новогодніє огні»: вул. Совєтская і Дзєржинского…


Влада білорського Бреста з останніх сил намагається розвагами відволікти людей від суворих реалій рашистсько-українсько війни, куди режим аляксандра лукашенкі втягнув і мирних громадян.


Перфоманс «Брєст зажигаєт новогодніє огні» вперше в сусідньому обласному центрі рб влаштували минулої зими. Така задумка припала до душі брестчанам та гостям міста. Церемонія запалення ліхтарів на центральній вул. Совєтской 24 та 30 грудня, а також 7 січня пройде «в особливій атмосфері».


«Разом із «фонарщіком» пішохідною вулицею пройде оркестр. Очолить процесію Дєд Мороз, у якого одягнеться диригент Валерій Коваль. Чоловіки-музиканти приміряють новорічні ковпаки, а жінки будуть одягнені в костюми Снігуроньок.


«Щоб спостерігати за дефіле, публіку орієнтують прийти ближче до 17:00 на вул. Радянській у районі ЦУМу.


«Поки «фонарщік» запалюватиме вогні, ми гратимемо. Пройдемо разом із ним до перетину з вул. Дзєржинского (Фелікс Дзєржинскій очолівав більшовицьку каральну структуру ВЧК, аналог сучасного КГБ РБ, – ред.) . Звідти попрямуємо далі – до годинника на перехресті з вул. Пушкіна. У дефіле ще очікується участь вокалістів та танцюристів», – розповів Валерій Коваль журналістам видання «Вєчєрній Брєст».


Така програма розрахована на 35-40 хвилин. Оркестр виконає вісім популярних різдвяних та новорічних композицій. Прозвучать «Happy New Year», «П'ять хвилин», «Новорічна», «Новорічні іграшки», «Зима» та інші улюблені мелодії. Можна буде почути звуки флейти, труби, саксофона, валторни, тромбона, барабана.


Крім пішохідної вул. Совєтской, цієї пори в центрі Бреста також жваво на вулиці Гоголя, де проходить ярмарок. Багатолюдно на площі леніна. Там стоїть головна ялинка міста, розгорнулася святкова торгівля.


Словом, влада білорського Бреста з останніх сил намагається розвагами відволікти людей від суворих реалій рашистсько-українсько війни, куди режим аляксандра лукашенкі втягнув і мирних громадян. І сценарій – теж совєцькій, бо напередодні Різдва за римо-католицьким стилем ганяти містом ряжених у костюмах Дєда Мороза і Снігуроньок – великий гріх.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото газети «Вєчєрній Брєст»: брестський «фонарщік» запалює новорічні вогні на розі вул. Совєтской і Дзєржинского…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%