Слово за британцями

Слово за британцями

Якщо Велика Британія передасть Україні ракети SCALP, це стане ключем до іншого озброєння. Після цього Україна зможе отримати техніку, про необхідність якої говорив головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив Андрій Піонтковський, російський математик, журналіст, політичний діяч.

За його словами, питання про надання ракет Україні порушив колишній прем’єр-міністр Борис Джонсон.

«І Бен Воллес йому відповів, що є крилаті ракети повітряного базування SCALP, які можуть бути використані, зокрема, на тих літаках МіГ-27, які Польща має намір найближчим часом передати Україні», — розповів Піонтковський.

Експерт переконаний, що Лондон, найімовірніше, ці ракети передасть Києву, адже росія не припиняє варварські бомбардування, атаки на українські міста.

«Я думаю, що це ключ до того, щоб відкрити цю скриньку з необхідною допомогою, це й ATACMS, і ті засоби, які запитує для свого мелітопольського наступу генерал Залужний: це і 300 танків, 700 бронетранспортерів і 600 гаубиць. Ключем до цього може бути рішення Лондона надати ракети SCALP», — заявив гість ефіру.

Піонтковський наголосив, що рішення щодо надання Україні додаткових озброєнь потрібно робити негайно.

«Це вибір між війною, яка продовжуватиме знищувати українські міста, або війною, яка закінчиться в найкоротші терміни», — наголосив він.

Нагадаємо, ракети SCALP — це спільна розробка Франції та Англії. Їх відносять до повітряного базування, а польотна вага Storm Shadow становить 1300 кг. Ракета літає на відносно малій висоті. Вона повторює ландшафт землі. Має бойову частину до 500 кг, тому може залишати яму глибиною до 30 м. Вона є високоточною, має функцію самоусунення в місцях, де немає людей, якщо втрачає ціль.

Наш кор.

Фото з wikimedia.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%