Підступний ворожий постріл…

Підступний ворожий постріл…


У Ковелі гіркі вихідні. Безжальна війна відібрала життя у молодого, світлого, красивого, повного планів і мрій Владислава Романюка…


Він жив на вул. Кияна, навчався у Вербському ліцеї на Ковельщині. В університеті на військовій кафедрі отримав офіцерське звання.


«Хлопець будував плани, жив майбутнім, але настало 24 лютого. Владислава Романюка мобілізували. Він воював в аеромобільних військах. Був командиром взводу. Сьогодні, 24 грудня 2022 року, у м. Ковелі плаче небо, сльози у всіх, хто прийшов провести бійця, попрощатись з ним, віддати шану захиснику нашої України», – повідомили в Ковельській міськраді.


«Владислав Романюк ще міг би  десятки років жити у нашому місті, країні, на радість нам, батькам, друзям, – звернувся до присутніх під час громадянської панахиди міський голова Ігор Чайка. – Він був із тих людей, який не боявся ні ворога, ні смерті. Мене дуже вразив один факт. Хлопець розповідав близьким, що завжди мав при собі гранату. Казав, коли постане вибір: полон чи смерть, то він вибере смерть. Так сталося, що смерть обрала його. Підступний ворожий постріл забрав молоде життя. Низький уклін батькам за сина Героя».


Тепер йому назавжди – 27…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Ковельської міськради: прощання з Владиславом Романюком.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%