Умовний десант розгромили реально

Умовний десант розгромили реально


На Київщині ЗСУ тренувалися, як знищувати гелікоптерний десант. Зрозуміло, що аналогічні заходи можуть проводитися і в прикордонні Волині, адже агресивний північний сусід – поряд.


За легендою навчань противник намагався захопити важливий державний об’єкт. Тому захисники України відпрацювали знешкодження диверсійно-розвідувальних груп російських загарбників та їхніх можливих білорашистських поплічників.


За легендою противник намагається висадити тактичний повітряний десант та здійснити захоплення важливого державного об’єкта. Підрозділи ЗСУ у взаємодії з підрозділами Нацгвардії здійснили знищення транспортних гелікоптерів у повітрі та нанесли вогневе ураження по передовому загону, який намагався захопити відповідний плацдарм для подальших дій», – розповів подробиці генерал-лейтенант Сергій Наєв.


Для знищення ворога, як деталізував портал «Лівий берег», наші захисники провели маневр артилерії – подолали водну перешкоду за допомогою плаваючого транспортера ПТС-2 та паромних переправ, а потім здійснили ефективне ураження противника всіма наявними засобами.


Зрозуміло, що аналогічні заходи можуть проводитися і в прикордонні Волині, адже агресивний північний сусід – поряд.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Командування Сухопутних військ ЗСУ: під час навчань на Київщині.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%