Головного тренера відправили у відставку

Головного тренера відправили у відставку


Наставника клубу Перщої ліги «Гірника-Спорту» Ігоря Жабченка за підсумками першого кола звільнили. Головного тренера луцької «Волині» Альберта Шахова не карали і не милували, бо власники «хрестоносців», скориставшись воєнним станом, призупинили виступи команди в офіційних змаганнях.


Спортивний директор клубу «Гірник-Спорт» Олексій Шалаєв 25 грудня розповів про кадрові зміни у команді:


«Перш за все, хочу заспокоїти всіх уболівальників – «Гірник-Спорт» продовжить виступи у Першій лізі. У нас уже затверджено бюджет на 2023 рік, отже, ми не лише продовжимо грати навесні, а й зможемо стартувати в наступному чемпіонаті. Зарплати, однак, трохи довелося зменшити, але ж усі мають зрозуміти: зараз йде війна, всім важко, футбольний клуб – не виключення».


Щодо головного тренера Ігоря Жабченка, в якого завершився термін дії угоди, і який із підопічними фінішував на останньому місці.


«Ми подякували йому за плідну роботу. Потиснули один одному руки, як добрі друзі. Разом із головним тренером йдуть його помічники – Юрій Сак і Дмитро Стойко. Проте останнього ми не проти бачити в новому штабі, бо він наш, місцевий хлопець. Звісно, будуть зміни й серед гравців, про що вболівальники невдовзі дізнаються».


Відомо також що волочиський «Агробізнес» подав заявку для участі в змаганнях у наступному році, хоча, як і луцька «Волинь», скориставшись Регламентом, призупинив виступи.


А що ж «хрестоносці»? Без пояснень власники клубу припинили фінансування команди, і її довелося розпустити. Футболісти працевлаштувалися де хто, доля наставника Альберта Шахова взагалі не відома, частина персоналу служить у ЗСУ, інші – на «вільних хлібах» після скорочення.


Хто і коли відродить минулу славу грози авторитетів, якою лучани були під час роботи в клубі Віталія Кварцяного, теж невідомо. Бо й сам Віталій Володимирович, Президент Асоціації футболу Волині, подейкують, працює в Польщі.


Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслужби ФК «Гірник-Спорт»: звільнений Ігор Жабченко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%