Кремлівська офіцерня – знищена!

Кремлівська офіцерня – знищена!


Цими днями в районі н. п. Забариного Херсонської області знищено штаб окупантів, де проводилася нарада офіцерів. До 70 високопоставлених ворожих військових дістали поранення, і це – ще один цвях в домовину кремлівських агресорів.


У зведенні Генштабу ЗСУ від 25 грудня 2022 року повідомляється:


«Підтверджено ураження живої сили та техніки загарбників у попередні дні. Так, в Донецькій області знищено 4 самохідні артилерійські установки 2С7 «Піон». А в районі Забариного Херсонської області уражено штаб окупантів, де проводилась нарада офіцерів Південного військового округу збройних сил рф. В результаті – до 70 військовослужбовців отримали поранення. Кількість загиблих уточнюється».


Це означає, що рашисти на України втратили управління, і навіть якщо з росії наженуть інших високопоставлених головорізів, їм потрібен буде значний час, щоб вникнути в ситуацію та навчитися керувати ввіреним особовим складом. І за цей проміжок ЗСУ здатні досягнути нових стратегічних успіхів.


Невеличке с. Забарине, де мешкало до початку війни заледве 100 людей. Належить до Скадовського р-ну Херсонщини. Воно лежить на лівому березі Дніпра буквально навпроти недавно звільненого м. Херсона, між Олександрівкою і Травневим.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Генштабу ЗСУ: результат знищення Силами оборони України рашистського штабу.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%