У Луцьку відбувся новорічний турнір важкоатлетів

У Луцьку відбувся новорічний турнір важкоатлетів

В дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» відбувся традиційний новорічний турнір серед юних важкоатлетів на призи голови Федерації важкої атлетики Волині.  

Про це інформує Волинська обласна рада. 

У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Луцька та чи не всіх куточків Волині. Наймолодшим – 9 років, найстаршим – 15. Змагались у двох вправах – ривок та поштовх.  

«Юні атлети дуже талановиті і надзвичайно сильні. Приємно бачити, що на турнір завітали діти з Камінь-Каширщини, Ковельщини, - зазначив голова облради ГригорійНедопад. – Разом із головою Федерації важкої атлетики Волині ОлександромЛазорком та народним депутатом УкраїниВячеславом Рубльовим ми відзначили кожного учасника цього турніру, бо впевнені: ці діти заслуговують на визнання». 

Також на турнір завтав народний депутат Вячеслав Рубльов. Він прийшов на змагання разом із синами.  

«Уже кілька років поспіль ми приєднуємося до організації цих змагань, за що велика вдячність спортивній сім’ї Авраменків та безпосередньо очільнику Школи вищої спортивної майстерності Андрію Авраменку, - зауважив народний депутат. – Кожен з цих учасників – переможець. Адже попри непросту ситуацію в країні, попри повітряні тривоги і проблеми з електроенергією діти продовжують займатися спортом, і таке завзяття від зовсім юних спортсменів надихає нас усіх». 

За словами тренерів, передноворічні змагання стали своєрідним екзаменом для спортсменів – під час вправ атлети показують і майстерність, і силу, і вправність. Частина з учасників виконують розряди на майстра спорту, проте через надто молодий вік ще не отримали цього спортивного звання. Тож, поки чекають наступного року – даруватимуть нові перемоги та привід для гордості усім поціновувачам цього виду спорту. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото облради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%