У Володимирському ліцеї відкрмлм Клас Миру

У Володимирському ліцеї відкрмлм Клас Миру

Завдяки перемозі у проєкті “Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню” у Володимирському ліцеї №5 імені Анатолія Кореневського створений Клас Миру – простір миробудування і медіації в освітньому середовищі. 

Про це інформує Володимирська міська рада. 

Як розповіла директор ліцею Ірина Костюк, проєкт реалізовано всеукраїнською громадською організацією «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини ChildFundDeutschland, профінансовано Інститутом Міжнародних зв’язків і Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини. 

Урочистому відкриттю класу передувала серія соціальних тренінгів та воркшопів для учнів і вчителів громади на теми запобігання насильства, розв’язання конфліктів, що часто викликані травмами молодих людей з окупованих територій, формування мирного середовища, зміцнення життєстійкості. 

Відтак, в одному з кабінетів зроблено ремонт, встановлено техніку та обладнання, намальовано мурал, який відповідає загальній концепції проєкту. У приміщенні тематичні заняття та інші шкільні заходи. 

Ініціаторка участі в українсько-німецькому проєктіпсихологиня Катерина Урус розповідає, що заявку на участь подали ще в лютому, але, через початок повномасштабної війни, впровадження проєктувідтермінувалося. Та попри особливості роботи освітнього закладу у зв’язку з воєнним періодом, педагоги та учні ліцею беруть активну участь у різноманітних проєктах. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%