Перед пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» заасфальтовано майже два кілометри автошляху М-07

Перед пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» заасфальтовано майже два кілометри автошляху М-07

На автомобільній дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін) завершено роботи з відновлення дорожнього покриття на ділянці протяжністю майже 2 кілометри.  

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області. 

Перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на чотирьох смугах автошляху і розподільчій частині влаштовано два шари асфальтобетонної суміші завтовшки загалом 15 сантиметрів. Асфальт укладали і вдень, і вночі.  

Підрядник – ТОВ «Волиньдорбуд». 

Якість робіт на кожному етапі перевірено лабораторіями замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області та підрядника, зокрема ними відбирались керни нового дорожнього покриття для проведення подальших випробувань. 

Згодом майже на всій протяжності цієї ділянки з’явиться нове бар’єрне огородження, до його влаштування вже приступили. За сприятливих погодних умов буде нанесена тимчасова дорожня розмітка. 

“Автодорогу М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін) перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» ремонтуємо у рамках проєкту «Відкритий кордон», що передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні України задля швидкого і системного поліпшення як вантажних, так і пасажирських перевезень Україна – ЄС. Адже в теперішніх реаліях цей автошлях без перебільшення можна назвати «дорогою життя»: ним перевозяться гуманітарні вантажі та експортна продукція, а у перші місяці війни евакуювалось сотні тисяч людей. 

Нагадаємо, що цьогоріч транспортно-експлуатаційні показники автошляхів державного значення Волинської області покращуються виключно в рамках робіт з їх експлуатаційного утримання, оскільки внаслідок повномасштабної збройної агресії рф усі плани з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів лишились нереалізованими”, - йдеться в повідомленні. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Служби автомобільних доріг. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (568) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%