Служителям російського культу в київській Лаврі не місце!

Служителям російського культу в київській Лаврі не місце!


Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври  митрополит російської православної церкви в Україні (легальна назва УПЦ, – ред.) павло (петро лебідь) звернувся до Президента Володимира Зеленського з проханням не забирати в кліриків упц московського патріархату два храми на території Лаври.  І хоча в цих червоних монахів і так достатньо місця в святині, уродженець с. Борбин Млинівського району Рівненщини та випускник Луцького технікуму радянської торгівлі, закадичний друг і духівник таких одіозних осіб як віктор янукович, микола азаров, віктор медведчук, оксана марченко і т. д., набрався наглості про щось просити в представників влади держави, яка веде оборонну війну проти московських окупантів!


Чим завершилося лукаве звернення митрополита, на якого в Україні накладено санкції?


Міністерство культури та інформаційної політики буде рекомендувати не продовжувати з упц мп оренду двох храмів Києво-Печерської лаври.


Глава Мінкульту Олександр Ткаченко 27 грудня в ефірі Національного телемарафону, який через своє міністерство повністю фінансує з Держбюджету, заявив:


«Дійсно, спливає угода про оренду Успенського та Трапезного храмів у Верхній Лаврі. Відповідно, до нас звернувся директор заповідника щодо інформування цього питання. Ми, на виконання указу президента щодо перевірки стану справ використання майна Лаври, будемо рекомендувати таку угоду не продовжувати».


За його словами, було створено міжвідомчу урядову комісію щодо використання майна Лаври, тому поки триватиме перевірка, ці приміщення не використовуватимуть.


«З огляду на те, що на Верхній Лаврі закінчується термін оренди, до того моменту, поки перевірка не буде завершена, таке використання унеможливлюється. Щодо іншого майна – є угоди, які тривають і поки що будуть продовжені до завершення такої перевірки», – акцентує «Радіо Свобода».


Щодо майбутнього приміщень Нижньої Лаври Олександр Ткаченко нагадав, що у 2013 році з упц мп була укладена безстрокова угода. «Але є указ і міжвідомча комісія. Нам доведеться перевірити, чи не було там порушень, і з огляду на це ухвалювати рішення», – пояснив міністр.​


Можна не сумніватися, що російських фанатиків в чорних сутанах українських ченців у Лаврі не буде.


Світлана КОМА.

На фото порталу «Релігійна правда»: павло лебідь хизується рашистським орденом, який йому вручив владімір путін.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%