У Волинському національному університеті імені Лесі Українки вручили дипломи магістрів

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки вручили дипломи магістрів

Заступник міського голови Ірина Чебелюк разом з ректором Волинського національному університеті імені Лесі Українки Анатолієм Цьосем вручили дипломи випускникам. Магістрами цього року стали понад 900 студентів, які навчались за більш як п’ятдесятьма спеціальностями. 

Про це інформує Луцька міська рада. 

“Особливий період випав на долю наших дітей. По-особливому ми навчаємось вже кілька років. Почалося все із, здавалось нам, страшної проблеми - ковіду, але, на жаль, це було не найстрашніше, що могло бути для нашої громади та України. Однак, нам з вами має вистачити сили духу, щоб пережити ті випробування, які зараз переживаємо. Ми зможемо побороти всю ту нечисть, яка зазіхнула на нашу цілісність, на нашу незалежність, на нашу територію”, - зазначила Ірина Чебелюк, звертаючись до присутніх. 

 “Шановні студенти! Для вас сьогодні урочиста мить. Бажаю, щоб ви не хвилювались, а були впевнені у завтрашньому дні. Ви знайдете себе точно, зможете застосувати свої знання і той документ, який сьогодні отримаєте. Бажаю, щоб ваші плани, задуми та бажання втілились в життя. 

Шановні викладачі! Для вас кожен випуск означає, що незабаром у вашому вузі знову буде поповнення. Ви отримаєте нових студентів, вони можуть бути іншими, ніж ті, яких ви випустили. Можуть бути кращими, особливими, але ті, кого ви випустили, вони залишаються у ваших думках та спогадах. Бажаю вам здоров’я, натхнення, а також сили духу творити та далі жити. Від вашої віддачі, залежить дуже багато в майбутньому нашої країни. 

Шановні батьки! Бажаю вам здоров’я та витривалості, щоб ви й надалі були для дітей опорою та крилами, які несуть їх в подальшому житті. Ваших дітей чекає велике майбутнє, адже сьогодні вони стали випускниками”. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Луцькради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%