На сторіччя створення ссср із москви… прилетіли ракети!

На сторіччя створення ссср із москви… прилетіли ракети!


30 грудня 1922 р. у Москві зібралися делегати з чотирьох окупованих большевиками республік, які ухвалили рішення про створення «саюза савєтскіх саціалістічєскіх рєспублік». Через 70 років «імперія зла» рухнула. А через 100 літ кремль саме в переддень надіслав «подарунок» у вигляді масованої ракетної атаки. Випадковість?


30 грудня 1922 р.  під головуванням диктатора владіміра лєніна (ульянова) у Москві відбувся «І сьєзд совєтов ссср, на якому «делегати» від рсфср, уссср, бссср та «закавказької сфрр» розглянули та схвалили «в основному» проєкт Декларації та Договору про утворення ««саюза савєтскіх саціалістічєскіх рєспублік». Введення в дію цих документів під загальною назвою «Конституція ссср» відбулося після додаткового обговорення, закінчити яке збиралися за 3 місяці, але реально це зайняло пів року…


Тоді ніхто не задумувався, що новоутворення фактично незаконне, бо «делегатів» у Москву ніхто не обирав, а українці, наприклад, вважали законною Українську Народну Республіку, а не маріонеткову усср із центром у поневоленому Харкові.


Як «створювали» тюрму народів, так вона і розвалилася. За колгоспним сценарієм…


5 грудня 1991 р. лідери усср Леонід Кравчук, бсср Станіслав Шушкєвіч та рсфср Баріс Єльцин у Біловезькій Пущі ухвалили рішення про ліквідацію ссср. Керівник Грузії Едуард Шеварднадзе як правонаступник «делегатів» закавказької республіки зразка 1922 р., у Білорусь не приїхав, оскільки вважав ліквідацію Союзу нелегітимною.


Так чи інакше, 25 грудня 1991 р. перший і останній Президент ссср Міхаіл Горбачов під тиском обставин по телевізору оголосив, що йде з посади, над кремлем опустили червоний прапор та підняли рашистський триколор, і з 1 січня 1992 р. «саюз савєтскіх саціалістічєскіх рєспублік» де-факто перестав існувати. Хоча… «вєрховний совєт ссср» так ніколи і не голосував за відставку з посади Міхаіла Горбачова!


Тому, якщо кліка владіміра путіна і щось базікає про «нелегітимність» Незалежної України, то насамперед незаконним можна вважати створення замість рсфср нинішньої рф, яка ще й узурпувала місце ссср в Раді безпеки ООН!


А що саме на сторіччя створення ссср із кремля прилетів від диктатора владіміра путіна «подарунок» у вигляді масованого ракетного обстрілу, то це і є яскравим свідченням людиноненависницької політики та антиукраїнської діяльності правителів Рашастану що 100 років тому, що в наш час.


Світлана КОМА.

На фото з архіву: большевицька газета «Кієвскій пролєтарій» із хвалебною передовицею про першу річницю ссср.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%