Не Тбілісі – а «русская дяровня»?!

Не Тбілісі – а «русская дяровня»?!


У мерії Тбілісі заявили, що дивуються з приводу заяви Президента Грузії Саломе Зурабішвілі про те, що біля стін її резиденції розмістилося «русская дяровня». Що сталося в столиці Грузії, куди після проголошення путінської «могилізації» вивтікало сотні тисяч «русскоговорящіх»?


«Ось і «русская дяровня» в мене під дверима. Я думаю, що в жодній країні не було б («русской дяровні», – «Ехо Кавказу») перед президентським палацом, тим більше у цей напружений період, але є різні думки та уподобання», – заявила Саломе Зурабішвілі, котра, до речі, народилася і виросла у Франції.


Як пише агентство «Новості-Грузія», мерія Тбілісі прийняла цю заяву на свій рахунок, назвавши закид необґрунтованою. «Новорічна селище», де проходять ярмарки, концерти та різні святкові шоу, 23 грудня відкрилося в столиці Грузії, неподалік резиденції Президента, і працюватиме три тижні.


Віце-мер Тбілісі Іраклій Хмаладзе заявив, що міська влада «робить все, як у Європі», зокрема, організувавши «новорічне село».


«Трохи дивно, я сміюся, чому її назвали «русской дяровнєй» – ми робимо село, як у Європі… Я бачив таке село в Європі, і ми робимо так… А в росії я не був, не можу нічого сказати», – сказав Іраклій Хмаладзе.


Відразу кілька ЗМІ надіслали запит до Саломе Зурабішвілі з проханням пояснити, що саме вона мала на увазі, але поки що нікому не відповіли.


Раніше Адміністрація Президента Грузії оголосила, що скасовує всі новорічні заходи у резиденції через «логістичні проблеми», також не пояснивши, що саме їм заважає.


Як відомо, починаючи з кінця літа 2022 р., коли режим владіміра путіна після кривавих масових втрат живої сили в Україні внаслідок збройного вторгнення оголосив «могилізацію» чмобіків (в армію загребли понад 100 тис. солдатів та офіцерів, значна частина з яких уже воює в Україні, – ред.), в Грузію, куди не потрібна віза, втекли сотні тисяч громадян рф мобілізаційного віку. Разом зі своїми родинами.


Тому Саломе Зурабішвілі має на увазі, що ця непрохана «діаспора» почала змінювати і зовнішній вигляд столиці Грузії, і менталітет місцевого населення.


А що мерія Тбілісі сформована з членів пропутінської «Грузинської мрії», котра тримає за гратами громадянина України Міхеіла Саакашвілі, то це й так усім відомо.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Романа УСТИМЧУКА: традиційний грузинський двір у старому мікрорайоні Тбілісі ще зберігся від впливу «русской дяровні».  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%