«П'ятнашкам» в Україні – собача смерть!

«П'ятнашкам» в Україні – собача смерть!


У соцмережах Абхазії повідомили про загибель на війні в Україні «добровольців» із самопроголошеної республіки Абхазія, які воюють на боці терористичних утворень лднр у складі бандформування «П'ятнашка». Про ліквідацію абхазьких найманців сповістили і в Генштабі ЗСУ. Скільки бандитів із Абхазії знищено в Україні і як їхні трупи приймають удома?


Як відомо, внаслідок російської агресії влітку 2008 р. рашистські загарбники окупували частину Грузії, зокрема – Абхазію, де встановили прокремлівський маріонетковий режим. Саме до його зверхників недавно літав ще один самозванець із замашками диктатора – білоруський дуче аляксандр лукашенка.


Зрозуміло, що терористичним структурам лднр потрібне гарматне м'ясо, тому вони вербують найманців звідусіль. У тому числі і з Абхазії.


За інформацією телеграм-каналу «Абхазія центр», під Авдіївкою загинули чотири «добровольці», є поранені. Називаються імена загиблих. Один із них – мадбей абіджба («Нодік»), пише телеграм-канал співзасновника міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерта Іраклія Комахідзе.


Агентство «Апсніпрес» пише про трьох загиблих.


За інформацією агентства, абхазький маріонетка кремля аслан бжанія доручив «голові» МНС льву квіцинію організувати доставку тіл загиблих на батьківщину.


«На жаль, тіла загиблих поки що не вдалося перевезти з місця загибелі в морг, тому доставити їх на батьківщину неможливо. Ми постійно на зв'язку з нашими хлопцями, регулярно отримуємо інформацію, і як тільки з'явиться можливість, ми одразу організуємо поїздку до «днр» та вивеземо тіла загиблих на батьківщину», – сказав лев квіцінія.


Раніше в Україні військовослужбовці ЗСУ ліквідували ще чотирьох «добровольців» із Абхазії – ахра кіркінадзе, артура кіркінадзе, лорана смира та беслана тапагуа.


Всі вони воювали на боці терористичних утворень лднр у складі бандформування «П'ятнашка». І всіх, хто ще залишився на боці рашистських окупантів, очікує така ж доля.


Світлана КОМА.

На фото порталу «pauluskp.livejournal»: ліквідований в Україні абхаз із м. Гагри мадбей абіджба («Нодік»).

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%