Чия ракета С-300 впала в Брестській області?

Чия ракета С-300 впала в Брестській області?


Версій мінімум три. Але причина єдина – війна рашистів і білорашистів проти України.


29 грудня міноборони  рб заявило, що на Берестейщині в чистому полі виявили уламки ракети від комплексу ППО С-300. Такі системи є на озброєнні як України, так і Білорусі та росії.


Що могло статися?


Перша версія: українські ППО намагалися під час ракетного обстрілу рашистів нашої території вразити ворожу ціль, але промахнулися.


Друга: самі росіяни з літака Ту95 здійснили провокаційний обстріл території рб, щоб втягнути режим аляксандра лукашенкі в наземну операцію.


Третя: сам хитрий «бацька» підкинув старе залізяччя, щоб пояснити своєму поневоленому народові, навіщо він проводить могилізацію та намагається виконати злочинний наказ владіміра путіна щодо можливого наземного наступу.


Отже, 29 грудня вранці росія здійснила пуски крилатих ракет повітряного та морського базування, зенітних керованих ракет до ЗРК С-300 по об’єктах енергетичної інфраструктури нашої країни. Протиповітряна оборона ЗСУ знищила 54 російські крилаті ракети з 69 запущених ворогом.


Майже одночасно самопропроголошеному диктаторові Білорусі аляксандрові лукашенці сповістили (хто і коли, невідомо, – ред.) про потрапляння ракети на територію країни.


Злочинна організація під умовною назвою «міністерство оборони Білорусі» повідомила, що ніби то протиповітряна оборона цієї країни збила українську ракету з ЗРК С-300:


«Сьогодні в районі 10-ї години силами військ протиповітряної оборони було уражено повітряну ціль. Її уламки виявлено на сільськогосподарському полі в районі села Горбаха Іванівського району Брестської області»


Одразу лукашенковські «хєнєрали» заявили, що «під час перевірки попередньо встановлено», що «уламки належать зенітній керованій ракеті С-300, випущеній з території України».


Портал «Белсат» деталізував, що ракета впала за якихось 66 метрів від житлового будинку. Але на фото вона підозріло ціла…


Що кремль намагається відчайдушно втягнути банду аляксандра лукашенка у пряму війну проти України, відомо давно. Але чи зможе осмислити цей старий голова колгоспу, що його розводять, як кошенят?


Утім, під час війни буває всяке. Наприклад, під час одного з попередніх рашистських обстрілів українська ракета від С-300 відхилилася від курсу по цілі і потрапила на прикордонну територію Польщі, де загинули літніх 2 фермери.


Офіційна Варшава зі скорботою та розумінням поставилася до цієї сумної історії, гідно поховавши жертв рашистссько-української війни, виплативши родинам гідні компенсації і ні в чому, крім москви, не звинувачуючи Україну.


Як діятиме Мінськ, побачимо найближчим часом.


Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Белсат»: уламки ракети біля с. Горбаха Івановського району Брестської області рб.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%