Довідка про… благочинність

Довідка про… благочинність


Луцький міський голова Ігр Поліщук – один із небагатьох волинських градоначальників, який від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну фактично всю свою зарплату перераховує для потреб ЗСУ. А чим прозвітують перед військовослужбовцями та громадами його колеги?


Цими днями Ігор Поліщук у соцмережах опублікував довідку з фінслужби, в якій зазначено, скільки грошей з його зарплатні як Луцького міського голови перераховано цільовим призначенням для потреб Збройних Сил України.


За квітень-грудень ц. р. це понад 350 тис. грн!


Крім цього, Ігор Поліщук надає системну допомогу і як керівник органу місцевого самоврядування, спрямовуючи бюджетні кошти і для потреб луцького батальйону Сил Територіальної оборони Збройних Сил, і для потреб інших військових підрозділів, де служать волиняни.


А скільки власних коштів за цей період перерахували армійцям інші керівники органів місцевого самоврядування Волині, насамперед, голови з Володимира, Нововолинська, Ковеля, тих же ж небідних Боратина, Підгайців, Цумані, Любомля, Каменя-Каширського, Старої Вижівки і т. д.?


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото з відкритих джерел: довідка про благочинність Ігоря Поліщука.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%