Юні ковельчани передали подарунки воїнам на передову

Юні ковельчани передали подарунки  воїнам на передову

Активісти ковельських шкіл завантажили автівку подарунками для наших бійців. Благодійну акцію «Спільними зусиллями» ініціювала рада старшокласників. Доєднались не тільки школи, а також садочки, позашкілля. Загалом робили акцент на солодощах, адже це все – до свята. Також у коробках – засоби гігієни, печиво, чай, кава. 

Про це інформує Ковельська міська рада. 

“Уже не перший рік ми проводимо подібну акцію. Торік готували гостинці для бійців АТО/ООС. Сьогодні теж допомагаємо нашим воїнам. Робимо те, що у наших силах”, – розповідає голова ради старшокласників Вікторія Леус. 

На пакунках можна зустріти малюнки, патріотичні аплікації, гумористичні зичення. 

“У цих гостинцях — часточка душі дітей, тепло їх долонь, щирі побажання, — додає директор Палацу учнівської молоді Тетяна Середюк. – Від усієї душі дякуємо усім, хто разом з нами вирішив подарувати нашим хлопцям радість”. 

Усі зібрані пакунки передали волонтеру, депутату міської ради Валерію Чернякову, який вирушить на схід і доправить їх воїнам, а разом з передачею відвезе на передову наш синьо-жовтий прапор. 

Валерій каже, що поїде у найгарячіші точки, а український стяг поверне у Ковель із побажаннями від наших Героїв. 

“Хай наша любов, повага, підтримка – хоч трішки зігріють серця хлопців. Хай вони знають, що ми дякуємо їм за спокій у нашому краї, за те, що можемо радіти зимовим святам і завдяки їм віримо, що 2023 — буде переможним”, – наголосила Тетяна Володимирівна. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото міськради.   • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%