Від сесії до сесії жилось доценту весело

Від сесії до сесії жилось доценту весело


Викладач одного з волинських вишів отримав більше 10 тисяч хабара, – йдеться в матеріалах УДСБЕЗ, що підпорядковується облуправлінню міліції.

Зокрема, правоохоронці розповіли, що в ході проведення негласних слідчих дій працівники сектору ДСБЕЗ Луцького МВ спільно із колегами з обласного управління міліції задокументували злочинну діяльність доцента одного з волинських вузів.

– Викладач вимагав та отримав неправомірну вигоду за сприяння в успішній здачі іспитів та захисті курсових робіт, – зазначив начальник УДСБЕЗ УМВС України у Волинській обл. Владислав Кривенда. – Затримали зловмисника «на гарячому» при отриманні близько 3000 гривень. А всього у ході здійснення документування злочинної діяльності вказаної особи задокументовано 15 фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди на загальну суму більше десяти тисяч гривень.

Досудове розслідування здійснює слідчий відділ Луцького МВ УМВС України у Волинській області. Вирішується питання про повідомлення викладачу підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Крім того, правоохоронці обіцяють провести заходи щодо встановлення інших фактів злочинної діяльності викладача.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%