Особливе «Дерево бажань» і… «Rotary Club Kyiv – Balzac»

Особливе «Дерево бажань» і… «Rotary Club Kyiv – Balzac»


29 грудня у Громадській організації «Світ для дітей» організували новорічне дійство. Прийшов туди і мер міста Борис Карпус, але не сам. І чи не перетворилося свято для дітей на черговий «захід» для начальства?


Як повідомили у Нововолинській міській раді, для дітей з інвалідністю та їхніх батьків працівники культури та аматори сцени продемонстрували казку «Дерево бажань». Новорічні пісні подарували вихованці школи мистецтв. Особливі діти, яких об’єднала ГО «Світ для дітей», отримали солодкі подарунки та канцелярію.


«Гостинці привезли міський голова Борис Карпус, його заступниця Ніна Шумська та президент «Rotary Club Kyiv – Balzac» Володимир Пилипенко. Борис Карпус привітав дітей та їхніх батьків з новорічно-різдвяними святами, побажав здоров’я та Перемоги у 2023 році. Подякував усім причетним до організації та проведення гарного сімейного заходу», – повідомили на сайті Нововолинської міськради.


Тож кожен учасник цього передноворічного дійства, а також кожен читач сайту Нововолинської міської ради сам може відповісти, що ж насправді відбулося для діток із особливими потребами: їхнє свято чи захід» для начальства».


Щодо мережі клубів «Rotary» в Україні, то клуб свого часу був і в м. Луцьку, але припинив своє існування. Наразі з сусідніх обласних центрів існує хіба що в м. Львові та Рівному. На Волині – жодного офіційно зареєстрованого.


Як сказано в візитці структури, котрій понад 115 років і про яку прості люди мало знають:


«Ротарі – це міжнародна добровільна клубна організація, що об'єднує 1,2 мільйона членів-лідерів, що вирішують різноманітні проблеми і називаються ротарійцями – які об'єднують людей та діють, створюючи тривалі позитивні зміни. Ми щодня вкладаємо свою пристрасть, доброчесність та розум у проєкти, що матимуть тривалу дію».


Тож цілком можливо, оскільки очільники цієї структури вже протоптали дорогу у м. Нововолинськ, невдовзі Борис Карпус теж вступить в цю організацію і навіть  очолить її волинське представництво з «триваючою дією»…

 

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Нововолинської міськради: особливі діти та їхні дорослі помічники.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте