Секрет перемоги

Секрет перемоги


Ще напередодні 6 грудня – Дня Збройних сил України – волинська волонтерка Наталія Слупко написала у своїй сторінці у «Фейсбуці», що змушена дещо відійти від справ луцького госпіталю, бо 37 бійців, котрі лікуються в с. Липини Луцького р-ну, потребують підтримки. А вже 19 грудня юні волонтери зі Старосілля Маневицького р-ну приїхали з подарунками.

Ці школярі вже так добре самоорганізувалися, що не відстають від усіх дорослих волонтерів разом узятих. Діти під керівництвом директора школи Анатолія Брички вже привозили у госпіталь ліки, продукти харчування, вітали бійців зі святом, а от тепер приїхали і в Липини. Тут вони гостювали вперше.

В обласній психіатричній лікарні зараз лікується боєць Юрій із Володимир-Волинського р-ну. Він – тато чотирьох діток, тож школярі зі Старосілля привезли йому та родині мішок цукру, кілька пакунків з одягом, взуттям, а ще – море іграшок для малечі, які зібрали жителі Колків на прохання лікаря-педіатра місцевої лікарні Людмили Голованової.

Пораненим також передали подарунки від Миколая – торбинки з цукерками, яблуками, мандаринами, горіхами, печивом, листами й маленькими янголятами, також – бібліотеку художньої літератури, зібрану вчителями, 25 комплектів постільної білизни, упаковки мінеральної та солодкої води, стінні газети від учнів школи з вітаннями, подяками і побажаннями миру та добра. Привезли і прикрасили новорічні ялиночки, передані підприємцем із Колків Миколою Васагою.

Потім дружна команда волонтерів відправилася в Луцький військовий гарнізонний госпіталь, де зустрілися зі старосільчанином – колись учнем школи, а нині військовим Володимиром Грачуком. Він зараз лікується у госпіталі, тож солдатові дісталося безліч подарунків від учнів, учителів і працівників школи та жителів села. Цим бійцям також залишили книги, стінні газети, подаруночки від Святого Миколая.

А ще у кожній палаті та на коридорах, де лежать поранені, прикрасили новорічні ялиночки. Ікону, яку ці волонтери подарували під час попереднього візиту, обрамили вишитим рушником.

Варто додати, що до збору подарунків уже вкотре долучаються місцеві підприємці – це Микола Васага, Леся Гармида, Ніна Демчук, Марія Гапончук, а ще – просто небайдужі мешканці села.

Словом, зі світу по крупинці – українцям перемога!

Світлана ДУМСЬКА.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%