«Снігова королева» з теплим серцем

«Снігова королева» з теплим серцем

Вчора у головній залі обласного драмтеатру яблуку було ніде впасти. Місць не те що не вистачало, аби сісти. Глядачі, котрі прийшли подивитися на новорічно-різдвяну виставу «Снігова королева», не мали де стати. Це був тепло-зворушливий вечір, під час якого кожен міг долучися до благородної справи – допомогти діткам, хворим на рак.

Захід назвали «Творчість заради життя», він ініційований Волинською бібліотекою для юнацтва спільно з фондом "СТОПРАК" та Студією Наталії Журавльової. 

У холі драмтеатру за годину до вистави відбувся ярмарок дитячих робіт, де аплікації, орігамі, малюнки, вишивки, зроблені вихованцями волинських інтернатів, могли придбати всі охочі. Ціна на вироби була фіксованою – 20 грн, але волиняни платили значно дорожче. Його організатор, а це підприємець Олег Дмитрук, дуже постарався.

Спонсорську допомогу, крім  ТМ «Дмитрук», надали також  торгова група «ПортСіті», медичний центр «Благомед», ЛІРОЛ «Україна» за сприяння облдержадміністрації.

«Снігова королева» – це вже третя музична вистава, яка збирає щороку кошти на лікування пацієнтів онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні. Зібрані кошти передали Благодійному Фонду «СТОПРАК». Як розповіла президент цього фонду Марія Адамчук, гроші підуть на придбання імплантаційних портів, які дозволяють швидко та безболісно робити ін’єкції та значно знижують ризик інфікування. А для діток, хворих на рак, це надзвичайно важливо, адже у них майже щодня доводиться брати кров на різноманітні аналізи. Говорити про те, як болісно (і фізично, і морально) малечі таке переносити, буде зайвим.

На сцені для дуже вдячного глядача старанно працювали дітки. У виставі взяли участь вихованці творчих та спортивних студій Луцька. Це – «StudioN.Zh», балетна студія «Жизель», відділ художньої гімнастики КЗ ДЮСШ №2, юні акробати ДЮСШ №1, учасники ансамблю бального танцю «Феєрія» (ЗОШ №13, ЛЗШ №11-колегіум), танцювальний колектив «ONEWAY» із Маяківського НВК «ЗОШ-інтернат, лінгвістичний ліцей».

Зал вибухав оваціями.

Подякували люди не лише гучними оплесками – загалом під час акції вдалося зібрати трохи більше 17 тис. грн.

І то ще не все, обіцяють організатори. Юні волонтери вже невтомно працюють над новою виставою: 31 січня 2015-го в Палаці культури Луцька відбудеться нове свято дитячого таланту та добра – благодійна вистава «Різдво в Парижі». Вхід так само буде вільним.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото автора.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%