Підтвердження повноважень Володимира Цибульського

Підтвердження повноважень Володимира Цибульського

Голову правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, гендиректора АТ «СКФ Україна» Володимира Цибульського 23 грудня знову обрано на дворічний термін головою Громадської ради при Головному управління Державної фіскальної служби у Волинській області.


Кандидатуру Володимира Івановича, який і раніше очолював представників громадянського суспільства при податковій службі, підтримали всі присутні з 59-ти обраних членів ради. Йому допомагатимуть у роботі перший заступник, голова Регіональної ради підприємців у Волинській області Петро Пилипюк, а також заступники – виконавчий директор Об’єднання роботодавців Волині Юрій Анцух, голова територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» Василь Дутко та представник Організації роботодавців сільського господарства Волині Віталій Заремба.
На пропозицію  голови правління ГО «Всеукраїнська асоціація імпортерів автомототехніки» Юрія Матчука громадська рада створила робочу групу, яка невідкладно перевірить низку скарг на роботу волинських митників. Інформація про результати, як і аналіз нового податкового законодавства України та результати формування чотирьох комісій об’єднання – кадрової, розгляду заяв громадян, податкової та митної сфер – будуть проаналізовані на наступному засіданні громради, котре заплановане на 27 січня 2015 р.
Наш кор.
На фото порталу VIP: Володимир Цибульський, який  знову очолив Громадську раду при ГУ ДФС у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%