Квартира у подарунок

Квартира у подарунок


Без сумніву: Святого Миколая лучанки Марія Лакомкіна та Вікторія Васильєва відтепер дійсно вважатимуть чудотворцем – 19 грудня дівчатам, доля котрих далеко не балувала, вручили ключі від квартири у новобудові.

Однокімнатне помешкання в багатоповерхівці, що на вулиці Набережній, 2, дівчатам дісталося в рамках програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та інших категорій.

Звісно, така подія стала можливою із допомогою цілком реальних людей, адже кошти надані із міського та обласного бюджетів на паритетних умовах. Але в нинішніх умовах інакше, як дивом, таке не назвеш…

Соціальне житло площею 40,5 кв. м абсолютно готове для проживання – у цьому переконалися всі, хто того дня завітав у гості до Марії та Вікторії. Там гарний ремонт, є необхідні меблі, побутова техніка, які придбали коштом міського бюджету. Повністю облаштована кухня, санвузол, у кімнаті – два ліжка та шафа.

Забудовник – голова наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Віктор Чорнуха каже, що квартира відповідає найсучаснішим нормам будівництва: тут індивідуальне опалення, впроваджено енергозберігаючі технології тощо. Що приємно і варто неодноразово зазначати: це підприємство вже не вперше допомагає таким категоріям людей. За словами Віктора Чорнухи, нещодавно дві квартири виділили учасникам АТО, допомагають також афганцям, чорнобильцям.

Ключі та ордер від новенької квартири дівчатам вручили голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та Луцький міський голова Микола Романюк. Як і годиться, Микола Ярославович зустрів новоселів хлібом-сіллю, побажав, аби у домі назавжди оселилися добробут та благополуччя. А ще – такий бажаний мир.

Світлана ГАВРИЛЮК.

Фото Петра КРИВОШЕЯ.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%