9 ударів – 9 років

9 ударів – 9 років


Прокуратурою Локачинського району підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні щодо 19-річного молодика, який 29 липня 2014 р. у с. Старий Загорів убив 45-річного чоловіка.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, у ході судового розгляду обвинувачений, який цеглиною завдав своїй жертві 9 ударів по голові, лише частково визнав свою вину, оскільки запевняв, що наміру вбивати не мав. Проте його вина була повністю підтверджена зібраними в ході досудового розслідування матеріалами та речовими доказами.
Відтак Іваничівський районний суд постановив обвинувальний вирок, яким молодика визнано винним у навмисному убивстві та призначено йому покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Зрозуміло, що адвокати намагатимуться пом’якшити міру покарання ув’язненого, а тому будуть апелювати до суду вищої інстанції. Проте якими можуть бути аргументи, щоб виправдати елементарне вбивство людини, сказати важко. Хіба обставина, що підозрюваний до кримінальної відповідальності притягується вперше…

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%