Депутат VS радник

Депутат VS радник Волинський обранець стверджує, що на нього чиниться «адмінтиск».
Заяву депутат Волинської обласної ради Олексія Приходька, обраного виборцями Любешівщини, 23 грудня оприлюднили на сайті органу представницької влади Волині.
Олексій Приходько звернувся до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика. Обранець стверджує, що Олег Кух, екс-голова Любешівської райдержадміністрації, а нині радник голови облдержадміністрації тисне на нього як на депутата і підприємця й просить зважити на це при прийнятті кадрових рішень.
«Я, Приходько Олексій Васильович, депутат Волинської обласної ради 9 грудня 2014 року був запрошений радником голови Волинської ОДА Кухом О.І. щодо  питань моєї депутатської та підприємницької діяльності, – йдеться у заяві. – Вже 16 грудня з ініціативи голови Г.О."Майдан-Любешів" Савчука Миколи Васильовича був запрошений на розмову з радником голови ОДА Кухом О.І.  Крім нього,  були присутні голова районної ради Нагарний П.Н. та член ради Г.О. "Майдан-Любешів" Корец В.М. Кух 0.І. запитав, чому  я пишу запити відносно харчування дітей .  Я відповів, що маю право звертатись запитами, запитаннями, зверненнями, оскільки таке право дано законом "Про статус депутатів  місцевих рад ". Після  цього почався моральний тиск від радника голови ОДА . Він забажав, щоб   усі свої дії я узгоджував з ним. Я відповів :"Люди, які обрали мене депутатом звертаються до мене (практично всі сільські голови мого округу), а тому не маю права не реагувати ". Після даної розмови я розповів про корупційні схеми, які існують в районі в тому числі по заготівлі ягід та грибів.
Радник голови Волинської ОДА сказав: «Перевірю ліцензію, не маєш право займатися підприємницькою діяльністю у власному кіоску".
Я вважаю, що це прямий адміністративний тиск на мене, як депутата та підприємця ,що суперечить закону "Про статус депутата  місцевих рад " та закону "Про підприємницьку діяльність"
Враховуючи вище викладене, прошу взяти до уваги цей факт при поданні про призначення головою Любешівської РДА Куха 0.І.
В разі призначення його на посаду ,  буду вимушений звернутись до громадських організацій та суду. Депутат Волинської обласної ради    Приходько О.В.».
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото автора.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%