А наша Таня – наймиліша!

А наша Таня – наймиліша! Коли говорять гармати, Музи мовчать. Ця аксіома не викликає жодних заперечень, але тільки в випадку, коли на землі – мир. А Україна, як відомо, перебуває в стані фактичної війни… Тому до раніше звичних подій доводиться ставитися з поправкою на наше спільне буття.

Але світ прагне краси, знаючи, що тільки вона його врятує. І хоча, за статистикою, 94% представниць прекрасної половини людства мають зауваження до власного зовнішнього вигляду, це абсолютно не впливає на бажання кожної прекрасної та неповторної утвердитися на вершині. Рух, щоправда, вже давно відбувається на зустрічних курсах, бо крім самих дівчат та жінок у проведенні різноманітних конкурсах краси виявилися аж надто зацікавленими й чоловіки. Мало того: дехто з них на подібних шоу зробив справжній бізнес!

Саме з таких міркувань доводиться розглядати фінал конкурсу «Міс Всесвіт-2014» та його результати.

Щоб на нього потрапити, дівчатам зі всієї України довелося добряче позмагатися між собою. 5 червня відбулися загальноукраїнські змагання «Міс Україна Всесвіт-2014». У Києві побувала й представниця Волині – 23-річна Тетяна Клець. Стриманість, загадковість, врода та наснага стали її візитною карткою на конкурсі, проте обрали іншу представницю нашої держави для участі в фіналі – 20-річна львів’янку Анну Сендерс. Саме вона мала представляти Україну на конкурсі «Міс Всесвіт-2014», який повинен був відбутися в м. Гуаякіль (Еквадор) 13 вересня 2014 р., але віднедавна перенесений на 25 січня 2015-го в столицю Великої Британії. Щоправда, Анна Сендерс в останній момент передумала, тому в Лондоні побуває перша віце-міс – 19-річна харків’янка Діана Гаркуша.

Яким буде її досягнення, сказати важко. Адже з фіналу конкурсу краси «Міс Всесвіт-2013» львів’янка Ганна Заячківська торік повернулася ледь не в істериці: була переконана, що потрапить до чільної п’ятірки, а виявилася за бортом фінальних виступів. Прокоментувала те, що сталося, дуже коротко: «Мова йде про велику політику. Основний організатор мені навіть в очі не хотів подивитися»…

Проте не тільки на цьому конкурсі обирають найвродливіших та найпривабливіших! Існує ще один подібний захід під назвою «Міс світу». Цьогорічний фінал уже відбувся в тому ж Лондоні. Представниця України Адріана Хасаншин також особливого успіху в журі не здобула. Пальму першості віддали переможниці цьогорічного конкурсу «Міс Південно-Африканська Республіка», 22-річній студентці Роллен Страусс.

Тому не варто очікувати пошанування української краси ні на берегах Москви-ріки, ні посеред Туманного Альбіону. Тим паче, що визнання найкраще здобувати не на подіумі.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з архіву (титульне): цьогорічна «Міс світу-2014» Роллен Страусс.


Львів’янка Анна Сендерс, яка відмовилася від поїздки в Лондон.

 

Переможець волинського етапу конкурсу «Міс Всесвіт-2014» Тетяна Клець.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%