Оголошується набір на 2023 навчальний рік до вищих військових навчальних закладів Міноборони України

Оголошується набір на 2023 навчальний рік до вищих військових навчальних закладів Міноборони України

У сьогоденні непростого часу для нашої держави ми продовжуємо витісняти загарбників російської федерації з території нашої незалежної і незламної країни. До захисту України «стали» не лише військовослужбовці солдатського і сержантського складу всіх силових структур, а й офіцери, які з честю і гідністю «женуть» противника по всій лінії фронту. Одним з ключових елементів у проведенні оборонних і наступальних дій – є командир. Пропонуємо здобути відповідну освіту, знання і навики у ВВНЗ, ВНП ВНЗ,ВКСС і стати спеціалістами у військовій сфері. Долучитися до числа військовослужбовців найсильнішої і найславетнішої армії світу. 

У 2023 році Володимир-Волинський РТЦК та СП розпочинає відбір кандидатів до вступу до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів (далі ВВНЗ та ВНП ВНЗ) та військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС). 

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ,ВКСС дає можливість: 

здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету; 

одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України та інших силових структурах); 

повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби та враховується до загальної вислуги років; 

пільгового вступу після першого контракту до вищих навчальних закладів для отримання цивільної спеціальності. 

У процесі навчання курсанти одержують щомісячне грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються: 

гуртожитком; 

триразовим харчуванням; 

обмундируванням та речовим майном; 

медичним обслуговуванням. 

Окрім цього двічі на рік передбачаються відпустки тривалістю до 30 та 15 діб відповідно без рахування часу на шлях до місця проведення відпустки та у зворотному напрямку. 

До ВВНЗ та ВНП ВНЗ приймаються особи з повною загальною середньою освітою, за результатами або вступного випробування з трьох конкурсних предметів (українська мова, математика, історія України), або зовнішнього незалежного оцінювання знань, або національного мультипредметного тесту, а також результатів проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду, а також: 

особи з числа цивільної молоді віком від 17 до 30 року, а також ті, в тому числі, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання; 

військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, у разі зарахування їх на перший та наступні курси навчання віком до 30 років; 

особи жіночої статі приймаються на навчання за переліком спеціальностей, за якими жінки можуть проходити підготовку для проходження військової служби на посадах офіцерського складу, відповідно до граничних показників прийому на навчання до ВВНЗ та ВНП ВНЗ на напрями (спеціальності) підготовки, які щорічно затверджуються Міністром оборони України. 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Володимир-Волинського РТЦК та СП у відділення рекрутингу та комплектування. 

Контактні телефони: 

(03342)3-10-11 – черговий; 

(096)751-15-92, (063)926-06-60 – Валентин Олександрович; 

(093)669-17-66, (097)726-78-34 – Оксана Володимирівна. 

Наш кор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%