На Волині створили інтерактивну карту для поселення переселенців

На Волині створили інтерактивну карту для поселення переселенців

Благодійний фонд «Рокада» у Волинській області, який є виконавчим партнером Управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців, створила карту місць масових поселень ВПО та вільних місць для поселення на території Волині: https://bit.ly/3k6SFBH 

Зроблена карта є інтерактивною, переселенці за її допомогою можуть дізнатися про контактні телефони шелтеру, подивитися, як виглядає поселення тощо. Телефон для довідок 067 447 0884. 

Торік у цих шелтерах були покращені умови проживання: були завезені побутова техніка, ліжка, текстиль ( матраци, ковдри, подушки, постіль, рушники та ін.) для створення гідних умов для вимушених переселенців в усіх куточках Волині. Станом на 10.01.2023 року у шелтерах, якими опікується «Рокада», є близько 500 вільних місць для поселення. Йдеться про  47 прихистків  для поселення людей. 

Це місця у гуртожитках, готелях, комунальних закладах тощо. Більшість місць знаходиться в територіальних громадах, віддалених від обласного центру. Соціальні працівники благодійного фонду «Рокада» можуть допомогти з перевезенням переселенців та їхніх речей у місцях масових поселень ВПО на Волині.  

Карта буде постійно оновлюватися. 

Нагадаємо, що від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, на Волині розмістили 75 993 вимушено-евакуйовані особи. 

Наш кор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%