«Коктейль Молотова» на вулиці Рябіновой…

«Коктейль Молотова» на вулиці Рябіновой…


Звукорежисер із Братска: потужний антивоєнний звук!


На відміну від більшості росіян, які або беруть безпосередню участь у злочинній війні кремля проти України, або мовчки сприймають дійсність і не протестують, звукорежисер провладного телеканалу з російського м. Братск відважився на гучну акцію протесту. Чого мовчать інші, насамперед, вихідці з України, які осіли в Сибіру?


Отже, за підозрою в підпалі військкомату в Братську Іркутської області рф затримали 21-річного звукорежисера місцевої телекомпанії, що підтримує війну в Україні.


9 січня о 2 годині ночі невідомий переліз через паркан військкомату на вулиці Рябіновой, 11, у м. Братску – після того там почалася пожежа. За даними порталу «Baza», хтось кинув у вікно приміщення на першому поверсі пляшку із запальною сумішшю.


За даними джерела «ASTRA», того самого дня за підозрою в підпалі військкомату було затримано звукорежисера ТРК «Братск» Дмітрія М.


На сайті ТРК у списку співробітників мужнього чоловіка вже немає (в архівній версії сайту вказано прізвище співробітника, про якого може йтися, – Дмітрій Міхєєв).


У компанії заявили, що Дмітрій М. «здєсь больше нє работаєт». На запитання, у зв'язку з чим – у ТРК відповідати відмовилися, як і на запитання про затримання звукорежисера.


Засновником ТРК «Братск», як пише «Українська правда», виступає міська путінська адміністрація:


«Телекомпанія підтримує російську агресію в Україні, повідомляючи, зокрема, про підтримку мобілізованих і візити на Донбас місцевих політиків».


Тепер про цю журналістську структуру будуть знати далеко за межами Іркутської обл. І не через її нікчемну пропаганду, а через «коктейль Молотова» в руках сміливця.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «База»: споруда військкомату в м. Братску.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%