Важкі бої за Соледар і Бахмут

Важкі бої за Соледар і Бахмут


Ватажок злочинного угрупування «вагнерівців» євґєній пріґожин визнав «важкі кровопролитні бої» за м. Соледар свідченням стійкості ЗСУ. Значить, на цьому напрямку ворогові непереливки!

 

У матеріалі впливового видання  The Guardian йдеться, що росія кинула на окупацію м. Соледара і Бахмута величезні сили: часто російські найманці просто йдуть по тілах своїх же солдатів.


А 10 січня 2023 р. у своїх соцмережах ватажок «вагнерівців», військовий злочинець і колишній кухар владіміра путінаєвґєній пріґожин – написав про «важкі кровопролитні бої» на захід від Соледара:
«Збройні Сили України з честю захищають територію Соледара».


Крім цього, противник визнав:


«Давайте будемо чесними з собою. Українська армія хоробро бореться за Бахмут і Соледар. Повідомлення про їхнє масове дезертирство не відповідають дійсності».


Тим часом у ЗСУ підтвердили кровопролитну битву за ці два міста, визнавши, що ворог взяв під вогневий контроль дорогу, по якій захисникам України постачається підкріплення та боєприпаси. Але ситуація не викликає паніки, бо знайдено інші варіанти відновлення боєздатності наших сил.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Слово і діло»: українська бронетехніка у районі бойових дій на Донбасі.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%