Генеральський Мул борозни не псує?

Генеральський Мул борозни не псує?


У старшого лейтенанта легкої поведінки був «папік» – цілий генерал!


У Мережі спливли скандальні подробиці про генерал-майора ДПСУ Сергія Мула, начальника Південного регіонального управління Держприкордонслужби України. Це той начальник, який узяв на військову службу старшого лейтенанта Іванну Плантовську: ту саму напівголу жінку, яка в новорічну ніч скакала в м. Парижі біля Ейфелевої вежі!


Увагу на те, що Сергій Мул потрапляв у поле зору правоохоронців, звернув волонтер Андрій Боєчко:
«ДБР під час обшуків у начальника Південного регіонального управління ДПСУ, генерал-майора Сергія Мула знайшло: незадекларовану будівлю вартістю 6 млн доларів США, 40  млн грн готівкою та іншу іноземну валюту. В ході обшуку власної квартири генерала (м. Одеса) було виявлено ще 587 тис. доларів США і 380 тис. євро. Крім цього, документи про власність на нерухомість в Італії та Іспанії та рахунки на 16 млн доларів США в іноземних банківських установах».


На додаток до цього у Сергія Мула виявили паспорт… громадянина Колумбії на ім'я Хорхе Фернандес, 25 червня 1973 р. н., а також велику суму готівки в євро, доларах і білоруських рублях, три банківські картки, одна з них – швейцарського Credite Suisse, написав волонтер.


Отже, НАБУ наприкінці грудня 2022 р. Сергію Мулу повідомило про підозру у тому, що він не задекларував будинок вартістю 1,5 млн грн у передмісті м. Києва. Його дії кваліфікували за ч.1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації).


«За чутками, Сергія Мула збиралися звільнити, проте йому вдалося «вирішити питання». Говорили, що його просто переведуть начальником в інше регіональне управління, але потім пройшли обшуки. Його повинні були представити, як нового керівника ДПСУ в Харкові, вже був наказ. А Вавренюк (начальник Східного регіонального управління ДПСУ Валерій Вавренюк, бригадний генерал, – ред.) повинен був їхати в м. Одесу на його місце. Зараз Сергій Мул у відпустці, він не заарештований», – написав волонтер Андрій Боєчко.


Тож, можливо, і в старшого лейтенанта легкої поведінки, яку взяв на службу саме генерал-майор Сергій Мул, теж є паспорт громадянки Колумбії (країна «славиться» своїми наркокартелями та міжнародним трафіком дурману, – ред.)?


Відповіді на це запитання правоохоронці не озвучують. Але що Іванна Плантовська своїми вибриками в столиці Франції ще раз привернула увагу до свого «папіка», то це очевидний факт.


Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко (до речі, родом із м. Біробіджан, Єврейська автономна область на Далекому Сході, росія, – ред.) на скандали щодо своїх підлеглих не відреагував. Як і Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський (до цього очолював правоохоронний комітет парламенту від фракції «Слуга народу», – ред.), в чиєму підпорядкуванні ДПСУ, також з зайвою не виступив.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Стопкор»: «папік»-генерал і старший лейтенант легкої поведінки – досі на військовій службі!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%