«Старий Луцьк-Університет» перервав серію невдач

«Старий Луцьк-Університет» перервав серію невдач

Підопічні Володимира Журжія переграли «Прикарпаття-Говерлу». 

Про це повідомили на сайті баскетбольного клубу. 

Початок поєдинку був за командою Євгена Мурзіна. Передусім, варто відзначити активного Ожегова. В Луцька традиційно багато користі команді приносив Рудаков, який до 5 очок додав 6 підбирань. Лучани після «трьохи» Прозапаса та влучних штрафних Дейни заволоділи лідерством, але суперник повернув собі перевагу. Старцев встановив остаточний рахунок чверті – 14:12 на користь його команди. 

Друга чверть розпочалася з втрат обох командах. Десятихвилинка була дещо результативнішою за стартову чверть. «Говерла» чимало очок здобула з лінії штрафних. Команда з Прикарпаття лідирувала, однак 4 очки від Горковенка та швидкі 2 очки Панфілова повернули лідерство лучанам. Втім тайм-аут Мурзіна дав свій результат – перед великою перервою його підопічні лідирували з рахунком 33-28. 

Потужний старт третьої чверті забезпечив супернику перевагу +12. Володимир Журжій взяв тайм-аут. Лучани дуже швидко заробили 5 фолів. Згодом наша команда видала дуже хороший ривок 12:0 і рахунок став рівним. Баскетболісти «Старого Луцька» декілька раз поспіль виборювали володіння і таки вийшли вперед. Старцев повернув лідерство «Говерлі», втім останнє слово було за Луцьком: Панфілов влучив здалеку – 49:51. 

П’ять очок на початку останньої десятихвилинки від волинян знову змусили Євгена Мурзіна взяти тайм-аут. Алтухов вдруге влучив здалеку. «Старий Луцьк» агресивно захищався, десь навіть ціною фолу. Суперник зумів трішки наблизитися в рахунку, але волиняни довели гру до перемоги 63:72. В складі лучан відзначаємо Олега Рудакова (11 очок та 16 підбирань) та Євгена Коровякова (16 очок, 8 підбирань, 6 асистів). 

Наш кор. 

Фото баскетбольного клубу. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (578) - 87%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%