Шановні діти та батьки!

Шановні діти та батьки!

Якщо ваша дитина проявляє цікавість до писемності та їй не байдуже майбутнє нашого світу, запропонуйте їй узяти участь у конкурсі, який організовує Укрпошта.

З 1 жовтня 2014-го Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років узяти участь у національному етапі 44-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося вирости», що  проводить Всесвітній поштовий союз, ООН.

Мета конкурсу – розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби. Конкурс буде проведено на національному та міжнародному рівнях.

Надсилайте конкурсні роботи на адресу вашої місцевої дирекції Укрпошти із позначкою на конверті «Конкурс ВПС».

Національний конкурс відбувається в два етапи:

регіональний етап – проводиться з 01 жовтня 2014 року до 30 січня 2015 р. У цей період конкурси організовують дирекції Укрпошти в усіх областях України.

– фінальний етап триватиме з 01 березня до 15 квітня 2015 р.

Розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції Укрпошти.

Найкращі роботи надсилатимуться до генеральної дирекції УДППЗ «Укрпошта» у м. Київ. Переможців національного конкурсу Укрпошта оголосить 30 квітня 2015 р. На них очікують такі грошові премії:

І місце – 5 тис. грн.

ІІ місце – 3 тис. грн

ІІІ місце – 2 тис. грн.

Творча робота переможця національного конкурсу відправлятиметься на оцінювання журі Міжнародного конкурсу. Переможці Міжнародного конкурсу отримають золоту, срібну і бронзову медалі за перше, друге і третє місце відповідно. Дитина, яка отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн (Швейцарія), де проведе незабутню подорож у супроводі організаторів конкурсу.

Положення про конкурс та анкету учасника можна побачити на сайті Укрпошти www.ukrposhta.com

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%