«Хто, як не ми?». «Коли, якщо не зараз?»…

«Хто, як не ми?». «Коли, якщо не зараз?»…

24 грудня Благодійний фонд «Волинь-2014» провів урочисте зібрання, на якому планувалося просто підсумувати зроблене за 4 місяці активної роботи, а довелося крім гарних виступів та вручення грамот оперативно вирішити чергові проблеми, що виникають в захисників України на Донбасі.


Отже, лише на початку вересня ц. р. було офіційно зареєстровано установчі документи цієї доброчинної організації, а на різноманітні цілі вона вже використала майже 4 млн грн. Спектр реалізованих проектів дуже широкий: від ремонту бойової техніки та забезпечення уніформою військовослужбовців до лікування важко поранених у вітчизняних та закордон них клініках та ремонту квартир, де мешкають осиротілі родини…
Відтак, голові правління Благодійного фонду «Волинь-2014» Петрові Пилипюку було про що розповідати. А представники тих структур, які вже отримали від фонду реальну допомогу (органи внутрішніх справ, прикордонники, нацгвардій ці, представники спецслужб, бойові підрозділі Збройних Сил України та добровольчі батальйони), підтвердили: ця робота вкрай потрібна хоча б тому, що вона дає конкретні позитивні результати. Мало того: звернення наших хлопців, отримані правлінням Фонду безпосередньо з зони збройного протистояння нашого війська з сепаратистами та бойовиками на Донбасі, підкріпили сказане реальним зображенням та живими голосами тих, хто і в ці дні продовжує виконувати бойові завдання зі зброєю в руках та щиро вдячний за підтримку рідної Волині.
Тому не дивно, що буквально під час засідання один із волонтерів – Юрій Єпіфанович – звернувся до правління фонду «Волинь-2014» із проханням невідкладно вирішити ще одну потребу наших добровольців: забезпечити споруду, де розквартировані наші вояки та поранені, надійною системою відеоспостереження. Відповідь, як завжди, була діловою та вчасною: кошти на обладнання виділять, а вже 29 грудня волонтери повезуть його в зону АТО.
«Бізнес – проста та зрозуміла справа, котрою живе весь світ. А суть меценатства осягнути не так просто, – сказав серед іншого Петро Пилипюк. – Навіть зараз мені непросто відповісти на елементарне запитання: «Які мотиви спонукають людей без вигоди для самих себе допомагати іншим?». Коли починаєш шукати пояснення, за великим рахунком, висновок напрошується такий: в Україні люди діляться на дві категорії. Представники першої розуміють, що відбувається в державі та навколо неї. Вони переймаються цим, але все зводиться до одного: який у нас Президент молодий і недосвідчений, який глава Уряду далекоглядний, та в нього команда не така, яке в нас Міністерство оборони забюрократизоване і генерали погані… Тобто, говорять про те, на що абсолютно неможливо вплинути!  Але існує й інша категорія громадян, які усвідомили, що набагато краще та ефективніше свою увагу та енергію сфокусувати на ті завдання, вирішення яких залежить від кожного зокрема і всіх разом. І дуже добре, що серед фундаторів нашого Фонду та його добровільних помічників є люди, котрі справді не словом, а ділом доводять свій патріотизм і професіоналізм. «Хто, якщо не ми?», «Коли, якщо не зараз?» – ці аксіоми й стали пояснення мотивації, чому Благодійний фонд «Волинь-2014» займається підтримкою всього, що допомагає нам наблизити священний день нашої перемоги, який неодмінно настане!».
Відтак, Благодійний фонд «Волинь-2014» набирає нових обертів, а тому в наступному році від нього варто чекати багато нових та добрих справ.
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: виступає Петро Пилипюк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%