Коли результат – руїна

Коли результат – руїна

Як відомо, місяць тому Президент України звільнив із посад низку голів райдержадміністрацій Волині. У текстах відповідних указів немає мотивації таких рішень, проте в багатьох районах підстави можна побачити навіть неозброєним оком. Наприклад, керівник виконавчої влади Локанчинщини Ольга Линник вважалася креатурою свободівців і отримала посаду після завершення Революції гідності.

Завчасно тодішній виконувач обов’язки  глави держави Олександр Турчинов усунув у цьому районі від роботи голову райдержадміністрації Володимира Мазурка, теж не пояснивши мотивації такого рішення. Вочевидь, вони крилися суто в політичній площині…

Але чому таким недовговічним виявилося перебування Ольги Линник на такій відповідальній державній посаді? Район, на превеликий жаль, не зміг похвалитися хоч-якимись успіхами, практично за всіма показниками пас задніх. А зараз, коли в райдержадміністрації фактично не залишилося жодного заступника голови (не кажучи вже про самого голову), ситуація лише погіршується.

І тому сумним нагадуванням про перебування Ольги Линник на посаді голови райдержадміністрації залишається хіба що зруйнована, як в зоні АТО, автобусна зупинка, на якій досі залишилася передвиборча агітація… партії «Свобода».


…А ось інший приклад: зупинка у с. Троянівка Маневицького р-ну.  Район, що досі фактично «обезголовлений», бо функції керівника виконавчої влади там виконує Андрій Линдюк в якості радника голови облдержадміністрації, райраду ж очолює Людмила Веремчук. Навіть у складній політичній ситуації район живе і здравствує, а головне вражає … не руїнами. Біля його керма свого часу стояли Леонід Кричкевич, Костянтин Давидюк, Микола Миронюк і Людмила Кирда.  Щодо Троянівки, то тамтешню зупинку самотужки прикрасила група  місцевих жіночок: пофарбували у синьо-жовті барви, оздобили вишитими «бережками» і навіть зобразили на ній хлібину на рушнику як символ волинської гостинності. Отак на Волині зустрічають по-різному. І проводжають теж…

Роман УСТИМЧУК.

Фото автора та Олени ЛІВІЦЬКОЇ.

 


«Свободу» не спинити...

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%