До Дня Соборності

До Дня Соборності


Указом Президента України №948/2014 «Про відзначення у 2015 році Дня Соборності України» Петро Порошенко 22 грудня ц. р. із нагоди 96-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та з метою належного відзначення 22 січня 2015 р. Дня Соборності України постановив організувати та провести низку заходів. Як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях.

Зокрема облдержадміністрація покликана розробити і затвердити регіональний план заходів із підготовки та відзначення Дня Соборності України та забезпечити його виконання, а також зобов’язана «сприяти реалізації громадських, зокрема молодіжних, ініціатив щодо відзначення Дня Соборності України, утвердження ідеї єдності держави та суспільства, виховання у громадян патріотизму».

Варто нагадати, що у січні 2014-го аналогічні урочистості в облмуздрамтеатрі не відбулися через ескалацію ситуації, пов’язаної з подіями Євромайдану. На вимогу представників громадськості тодішній голова облдержадміністарції Борис Клімчук скасував усі виступи та святковий концерт.

Щоправда, це не завадило Вікторові Януковичу підписати указ про нагородження «групи товаришів», серед яких виявилося і троє волинян: «за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю». Зокрема, орден «За заслуги» III ст. отримав тодішній перший заступник голови облдержадміністрації, голова облосередку Партії регіонів та чинний депутат облради Олександр Башкаленко.

Вл. інф.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%