У Луцьку відбулися урочистості до Дня Соборності України

У Луцьку відбулися урочистості до Дня Соборності України

 У неділю, 22 січня, День Соборності України. У далекому 1919-му році саме у цей день було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія стала знаковою для багатьох поколінь. Вона ототожнює одвічне прагнення українців бути неподільними. 

Про це інформує Луцька міська рада. 

Напередодні цієї історичної дати Луцький міський голова Ігор Поліщук спільно з начальником Волинської ОВА Юрієм Погуляйком, громадськістю, духовенством та представниками Збройних сил поклали квіти до пам’ятного фотостенду "Герої Небесної Сотні - Загинули за єдність України". Згодом присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто у різний спосіб словом та ділом виборював свободу, відстоюючи ідеали справедливості й демократії. А священики відслужили громадську панахиду. 

Учасники заходу підсумували: Соборність – це ключовий аспект усвідомлення українцями різних територій того, що вони мають спільну ідентичність, мову, культуру, історію, традиції. На жаль, наголошувати на цьому приходиться і через сто років. Адже триває війна. І сьогодні Соборність для України - безумовна деокупація всіх наших територій, захоплених ворогом, відновлення єдності зі всією Донеччиною Луганщиною, Кримом. 

Наш кор. 

Фото міськради. 


 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%