Чи жалоба буває вибірковою?

Чи жалоба буває вибірковою?


Чому керівники держави віддали останню шану лише окремим жертвам жахливої авіатрощі в м. Бровари? До покійного міністра Дениса Монастирського на похорон прийшли, а до решти цивільних жертв некерованого гвинтокрила, що рухнув на дитячий садочок, часу не знайшли?


Президент Володимир Зеленський з дружиною, а також Прем’єр-міністр Денис Шмигаль взяли участь у церемонії прощання з керівниками та працівниками МВС, які загинули внаслідок падіння гвинтокрила у Броварах.


Це сталося 21 січня 2023 р.


«Церемонія прощання з Міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським, його першим заступником Євгенієм Єніним, державним секретарем МВС Юрієм Лубковичем, заступником керівника патронатної служби МВС Тетяною Шутяк, начальником управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Михайлом Павлушком, старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Андрієм Маринченком та провідним інспектором Департаменту комунікації МВС Миколою Анацьким відбулася в «Українському домі» у м. Києві», – акцентує «Українська правда».


Також у церемонії взяли участь глава уряду Денис Шмигаль та члени КМУ


Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», також на церемонії присутній голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, інші політики, представники дипломатичного корпусу, керівники силових структур, структурних підрозділів МВС.


Таким чином, внаслідок падіння гвинтокрила ДСНС, який Денис Монастирський з найближчим оточенням вирішив у густий туман летіти в бік м. Харкова, загинув не тільки він сам і ще 9 осіб, які перебували на борту. На землі обірвалося життя ще 4 осіб, серед них – мама і її маленька донька, Олена Пономаренко та Мілана


Забули разом похоронити і 3 загиблих пілотів того смпертоносного гвинтокрила...


Їх також похоронили в м. Києві 21 січня 2023 р., але в найвищого керівництва держави віддати останню шану жертвам падінням міністерського вертольота, не знайшлося… Та й чин відспівування відбувся окремо від високопоставлених новопреставлених. Невже жалоба буває вибірковою?


Світлана КОМА.

На фото пресслужби Президента України: меморіальна дошка на честь загиблих високопосадовців.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%